Barwy szczęścia, odcinek 2318: Zbrodnia w domu Grety. Alan zabije szefową Jowity, która zrobiła z niej prostytutkę!

2020-10-30 16:08 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2318: Zbrodnia w domu Grety. Alan zabije szefową Jowity, która zrobiła z niej prostytutkę!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2318: Zbrodnia w domu Grety. Alan zabije szefową Jowity, która zrobiła z niej prostytutkę!

W 2318 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do prawdziwej tragedii. Alan (Rafał Maślak) dopadnie Gretę (Katarzyna Sowińska) za wszystkie jej szemrane interesy, mafijne zatargi i szantaże. Będzie szczególnie wściekły za to, że przez nią Jowita (Magdalena Żak) ma poważne problemy. Greta jakiś czas temu zmusiła ją do prostytucji i nie odpuszcza. Każe dziewczynie spotykać się z klientami. W 2318 odcinku "Barw szczęścia" Alan wymierzy sprawiedliwość. Dojdzie do ostrej wymiany zdań, aż w końcu Greta skończy cała zakrwawiona.

"Barwy szczęścia" odcinek 2318 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2318 odcinku "Barw szczęścia" Alan nie wytrzyma ze wściekłości. Wkrótce dowie się, że Jowita jest szykanowana przez Gretę. Powie, że każe jej sypiać z klientami. 

- Tylko nie myśl, że jestem prostytutką! (…) Raz poszłam na takie spotkanie, ale drugi raz już nie chciałam... No i zrobił się syf. Zobacz, jakie dostaję sms-y od Grety…

- Szantażuje cię? - Zapyta coraz bardziej zdenerwowany Alan z "Barw szczęścia".

- I grozi, bo wiszę jej trochę kasy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Agata i Sławka zniszczą Romanowskiego i jego firmę. Podły szef Agaty będzie błagał o litość

W 2318 odcinku "Barw szczęścia" Alan pójdzie rozmówić się z Gretą. 

- Wynoś się z mojego domu, jeśli ci życie miłe… - powie wściekła Domecka. 

- Masz wypuścić Jowitę, rozumiesz?! - Wścieknie się Alan

- Ona jest tutaj z własnej woli! - Wygarnie Greta w 2318 odcinku "Barw szczęścia". 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2318: To nie Stawicki podrywa Anetę na portalu randkowym! Kto się podszywa za Zbyszka?

W 2318 odcinku "Barw szczęścia" od ostrych słów, Alan i Greta przejdą do czynów. Wywiąże się między nimi szarpanina. Cała akcja będzie trwać na schodach, a w pewnym momencie, w wyniku przepychanki, Greta się po nich stoczy. Kobieta natychmiast straci przytomność. Będzie widać, że zalewa się krwią i nie ma z nią kontaktu. W 2318 odcinku "Barw szczęścia" do domu Domeckiej przyjedzie karetka, aby zabrać ją do szpitala. Czy Alan pójdzie do więzienia, a Greta już nigdy się nie obudzi? Dowiemy się już wkrótce. 

Najnowsze