Barwy szczęścia, odcinek 2318: To nie Stawicki podrywa Anetę na portalu randkowym! Kto się podszywa za Zbyszka?

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2318: To nie Stawicki podrywa Anetę na portalu randkowym! Kto się podszywa za Zbyszka?

Barwy szczęścia, odcinek 2318: To nie Stawicki podrywa Anetę na portalu randkowym! Kto się podszywa za Zbyszka?

2020-10-21 15:17

Aneta (Zofia Zborowska) z serialu "Barwy szczęścia" przez długi czas będzie myślała, że to Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski) podrywa ją na portalu randkowym, flirtuje z nią wymieniając gorące sms-y. Po tym jak ośmieszy się przed lekarzem, wpraszając się do jego domu na randkę, nadal nie będzie nic podejrzewać. Prawda wyjdzie na jaw dopiero w 2318 odcinku "Barw szczęścia" kiedy samotna dentystka kolejny raz umówi się ze Zbyszkiem. Ku jej zdziwieniu w kawiarni "Feel Good" pojawi się inny mężczyzna, który od samego początku podszywa się pod Stawickiego! Kto nim będzie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2318 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Aneta i Stawicki z "Barw szczęścia" od dawna mieli się ku sobie, a zbliżyły ich wizyty urologa w gabinecie stomatologicznym Dylskiej. Tyle tylko, że Zbyszek wybrał Dominikę (Karolina Chapko) i to z nią się związał na poważnie. Takie przynajmniej robi wrażenie, bo tak naprawdę to przy każdej okazji upokarza swoją ukochaną! Jakiś czas temu Aneta znalazła Stawickiego na popularnym serwisie randkowym "Swater". I odkryła, że lekarz rozstała się ze swoją dziewczyną i znów jest do wzięła. Tak zaczęła się ich miłosna przygoda, która jednak będzie miała smutny finał.

Patrz też: Barwy szczęścia. Józek zdradzi Julitę z byłą dziewczyną geja Darka. Połączy go szalony romans z Gabrielą

A zacznie się od randki Anety ze Stawickim w 2312 odcinku "Barw szczęścia", która okaże się jednym wielkim nieporozumieniem. Dominika wróci bowiem wcześniej do domu i przyłapie ich przed furtką! Zbyszek wyjaśni Dylskiej, że wcale nie zakończył swojego związku, a Anetę najwyraźniej ktoś wprowadził w błąd. Zaraz po tym jak poniżona dentystka ucieknie jak najdalej, dostanie od niego kolejną wiadomość.

"Przepraszam, że tak się zachowałem. Dominika miała być później, zaskoczyła mnie. Wybaczysz mi?" - napisze Stawicki. Tak przynajmniej będzie się Anecie wydawało. "Ty dupku! Myślałam, że się z nią rozstałeś!" - odpowie Zbyszkowi.

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

Dopiero po kilku dniach, w 2318 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni się o co tak naprawdę chodzi. Aneta, nie zważając na ostrzeżenia Malwiny (Joanna Gleń), postanawia spotkać się ze "Zbyszkiem" w Feel Good. Ku jej zdziwieniu w kawiarni zjawi się jej były pacjent Mikołaj ((Kacper Młynarkiewicz), z którym kiedyś się spotykała. Gdy wyzna, że od początku podszywał się pod Stawickiego, wybuchnie awantura. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

- To co zrobiłeś jest obrzydliwe! Narobiłeś mi wstydu przed Zbyszkiem. Wiesz, że to zakrawa o stalking? Zgłoszę to na policję! - zagrozi Aneta w 2318 odcinku "Barw szczęścia". Ale Mikołaj wcale nie okaże skruchy. Wręcz przeciwnie!

- Nie prześladowałem cię, tylko pokazałem ci jaką jesteś hipokrytką! Co, prawda w oczy kole? Podrywałaś faceta, który ma narzeczoną! Dobrze o tym wiedziałaś i w ogóle ci to nie przeszkadzało! - stwierdzi z kpiną.

Aneta w 2318 odcinku "Barw szczęścia" nie uwierzy własnym uszom. Zwłaszcza kiedy to Mikołaj stwierdzi, że po tym co zrobiła nie chce z nią mieć już nic wspólnego.

Barwy szczęścia odc. 2312. Aneta Dylska (Zofia Zborowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2312. Aneta Dylska (Zofia Zborowska)
Barwy szczęścia, odcinek 2312, Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska), Dominika (Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2312, Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska), Dominika (Chapko)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze