Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

2020-10-14 12:49

W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) przeżyje prawdziwy szok. Nie będzie się spodziewała, że w drzwiach jej gabinetu stanie dawny partner z misji w Aleppo. Nie będzie mogła uwierzyć, że Karol (Wiktor Loga) od teraz będzie z nią współpracował. Od razu będą chcieli nadrobić stracony czas. W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" umówią się na lunch, podczas którego Iwona zauważy, że Karol nadal się nią interesuje. Jej wspomnienia odżyją na nowo. Czy to oznacza, że zdradzi Marka (Marcin Perchuć)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2318 - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" związek Iwony i Marka stanie pod znakiem zapytania. Para przeszła sporo przykrych i dołujących sytuacji, jak chociażby brak akceptacji dla ich związku ze strony dziadków. Mimo to wspólnie wychowują córkę i są szczęśliwi. Wszystko wskazuje na to, że szybko się to zmieni. W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w życiu Iwony znów zagości Karol, który podkochiwał się w niej, kiedy uczestniczyli razem w misji w Aleppo. Iwonie również nie będzie on obojętny.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Greta zginie?! Jowita będzie winna jej śmierci, ale to Alan zabije sutenerkę

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona będzie bardzo zaskoczona widokiem Karola. Nie widzieli się od czasu misji w Aleppo. Mężczyzna od razu zaprosi ją na lunch. Podczas spotkania zacznie opowiadać, że przez ostatni rok przebywał w Syrii. Na Iwonie zrobi to ogromne wrażenie i będzie zafascynowana historiami psychoterapeuty. Karol przyzna, że przez wyprawy nabawił się stresu pourazowego i stracił dziewczynę oraz przyjaciół. W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona na nowo poczuje z nim silną więź. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Natalia z córką Leą wracają do Polski! Samotna mama zmieni się nie do poznana!

W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona przyzna się Karolowi, że jest w związku i ma dziecko. Mężczyzna będzie się wydawał nieco zaskoczony. Nie powstrzyma go to przed długimi spojrzeniami w oczy i okazywaniem zainteresowania kobiecie. Iwona zauważy, że spotkanie nie jest tylko czysto przyjacielską rozmową. W 2313 odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że ona również zacznie myśleć o przeszłości, wspólnej misji, co odrodzi wspomnienia. Czy Karol uwiedzie Iwonę, a ona zdradzi Marka? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze