Barwy szczęścia, odcinek 2310: Natalia z córką Leą wracają do Polski! Samotna mama zmieni się nie do poznana!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2310: Natalia z córką Leą wracają do Polski! Samotna mama zmieni się nie do poznana!

Barwy szczęścia, odcinek 2310: Natalia z córką Leą wracają do Polski! Samotna mama zmieni się nie do poznana!

W 2310 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do domu wrócą Natalia (Maria Dejmek) z małą Leą (Lena Sobota)! Samotna dotychczas mama z nieudanym życiem sercowym zmieni się nie do poznania! Piękna, pewna siebie pani prawnik Natalia Zwoleńska podbije serca widzów i... swojej mamy! A może jeszcze kogoś? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2310 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" nareszcie zobaczymy na ekranie Marię Dejmek w roli Natalii! W ostatnim sezonie serialu samotna mama zdecydowała się na wyjazd do Niemiec, aby uporządkować swoje życie.

I wygląda na to, że twórcy serialu mieli doskonały pomysł na tę postać - Natalia wróci w 2310 odcinku "Barw szczęścia" odmieniona nie do poznania! Zamiast burzy loków na jej głowie zobaczymy eleganckie, proste włosy, a zamiast luźnych płaszczyków Natalia zacznie nosić czerwone bluzeczki i... togę!   

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2310 odcinku "Barw szczęścia" Natalię i jej córeczkę powitają na lotnisku mama (Adrianna Biedrzyńska) z Jerzym (Bronisław Wrocławski), którzy będą starali się wyremontować dom na ich powrót. Ale nawet Małgorzata zbaranieje, kiedy zobaczy własną córkę! Zawód prawniczki wyraźnie Natalii posłuży...

Jakie będą dalsze losy Natalii po powrocie do Polski w 2310 odcinku "Barw szczęścia"? Czy znajdzie prawdziwą miłość? A może wróci do któregoś z dotychczasowych partnerów? Przekonamy się już w 2310 odcinku "Barw szczęścia"!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Toksyczny romans Izy skrzywdzi jej córkę Paulinkę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze