Barwy szczęścia, odc. 2303: Iza (Agnieszka Warchulska)), Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2303: Toksyczny romans Izy skrzywdzi jej córkę Paulinkę

W 2303 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) zdradzi Bożenie (Marieta Żukowska), jak bardzo cierpi przez swojego toksycznego kochanka. Jednak, pomimo szumnych deklaracji, malarka nie weźmie pod uwagę, jak bardzo przez jej związek z alkoholikiem i narkomanem, cierpi Paulinka (Lena Jastrzębska)! Dzielna dziewczynka już tyle zniosła, kiedy była pewna, że jej mama umrze, a teraz będzie się bała odezwać we własnym domu! Czy tata (Michał Rolnicki) pomoże córeczce w 2303 odcinku "Barw szczęścia"? Na pewno będzie próbował!

"Barwy szczęścia" odcinek 2303 - piątek 9.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2303 odcinku "Barw szczęścia" Iza spotka się z Bożeną, aby wyżalić jej się na swój ostatni związek. Zatroskana przyjaciółka wysłucha artystki i dowie się przerażających rzeczy na temat jej ostatniego partnera. Czy Stańska dowie się, że ten gość skrzywdził Paulinkę? 

- Zrobił co ci coś? - zapyta Bożena załamaną Izę w 2303 odcinku "Barw szczęścia".

- Nie, fizycznie nie... Po prostu okazała się zupełnie innym facetem, niż myślałam - wyjaśni załamana malarka. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2302: Łukasz odzyska syna, ale Kasia nigdy do niego nie wróci!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Bożena zacznie dopytywać co to dokładnie znaczy, bo do tego momentu 2303 odcinka "Barw szczęścia" wypowiedź Izy nie będzie dla niej jasna. Widać będzie, że mama Paulinki cierpi, ale jeszcze wciąż nie będzie jasne, dlaczego...

- Alkohol, dragi, dziwne towarzystwo... Wszystko nie dla mnie - otworzy się wreszcie Iza przed Bożeną.  

- Nie była taki na początku?

- Był pewnie był... Ale dałam się nabrać na tę jego osobowość artystyczną, że jest taki niebanalny, wszyscy go podziwiają... Ja też lubiłam kiedyś zaszaleć, ale od kiedy mam dziecko wiem, że teraz muszę się troszczyć o Paulinę. 

Niestety, w 2303 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Iza zatroszczyła się nie dość dobrze o swoją córeczkę. Toksyczny związek miał wpływ na Paulinkę, która ze swoich trosk zwierzy się tylko tacie... Jak bardzo Paulinka znowu będzie cierpiała, tym razem przez awantury i używki we własnym domu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze