Barwy szczęścia, odcinek 2302: Łukasz odzyska syna, ale Kasia nigdy do niego nie wróci!

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2302: Łukasz odzyska syna, ale Kasia nigdy do niego nie wróci!

Barwy szczęścia, odcinek 2302: Łukasz odzyska syna, ale Kasia nigdy do niego nie wróci!

2020-10-08 15:40

W 2302 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Łukasza (Michał Rolnicki) przyjedzie jego syn! 5-letniego Ksawerego (Bartosz Gruchot) przywiezie z Sycylii Anita (Karolina Porcari), przyjaciółka Kasi (Katarzyna Glinka). Ona sama nie wróci jednak do Sadowskiego. Nadal nie będzie mogła mu wybaczyć, że powiedział Paulince (Lena Jastrzębska), że jest jej ojcem! Podczas spotkania Łukasza z synem w 2302 odcinku "Barw szczęścia" nagle zjawi się Paulinka z matką Izą (Agnieszka Warchulska). Czy Ksawery wreszcie dowie się, że ma siostrę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2302 - czwartek, 8.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót syna Kasi i Łukasza z "Barw szczęścia" do Polski będzie dość niespodziewany. Kilka tygodni po tym jak Kasia razem z Ksawciem wyjechała do Włoch i rozstała się z mężem, chłopiec nagle pojawi się w Polsce. W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Ksawery wróci do ojca razem z Anitą. Przyjaciółka Kasi przywiezie go przy okazji, bo akurat będzie odwiedzała rodzinę. Wizyta syna będzie Sadowskiemu nie na rękę, bo umówi się też na spotkanie z Paulinką i jej matką. A 5-latek wciąż nie będzie wiedział, że ma siostrę!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2302: Józek w krytycznym stanie po operacji przeszczepu nerki. Sałatka umrze?

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz nie zdoła ukryć przed Anitą, że zorganizował wszystko tak, żeby Paulinka i Ksawcio mogli się spotkać. - Przepraszam cię, ale ja nie muszę ci się z niczego tłumaczyć! - wyjaśni wzburzony przyjaciółce żony. - Nie musisz, po prostu zapytałam cię czy spotkanie Ksawerego z Paulinką jest uzgodnione z Kasią...- Nie, nie jest uzgodnione. Dopiero wczoraj dowiedziałem się, że przyjeżdżają! Iza ma tutaj badania... - doda Sadowski. Jednak Anita w 2302 odcinku "Barw szczęścia" nie odpuści. - Czyli miałeś wystarczająco dużo czasu, żeby ją poinformować!

Łukasz dowie się też, że Kasia bez niego świetnie sobie radzi. I nie zamierza wracać. - Odpoczywa po tym wszystkim co się stało mały reset jest jej potrzebny...

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Łukasz nie będzie miał wyjścia i w 2302 odcinku "Barw szczęścia" powie synowi, że będą mieli gościa - Paulinkę z mamą. Słowem nie wspomni jednak, że dziewczynka jest jego córką. O wszystkim dowie się Kasia, która wyśle do męża pełną goryczy wiadomość. "Nie sądziłam, że będziesz mnie oszukiwał... A co jeśli Paulinka nazwie cię "tatą" przy Ksawerym? Zachowujesz się kompletnie nieodpowiedzialnie!"

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Marek przez Iwonę zapomni o synu narkomanie! Matka Krystyna mu tego nie daruje

Obawy Kasi w 2302 odcinku "Barw szczęścia" się nie spełnią. Ksawery i Paulinka będą się świetnie razem bawić, a córka Łukasza ni razu nie powie do niego "tato". Sadowski nie zdobędzie się na odwagę, żeby powiedzieć synowi prawdę o siostrze.

Barwy szczęścia odc. 2302. Łukasz (Michał Rolnicki),Ksawery (Bartosz Gruchot)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2302. Łukasz (Michał Rolnicki),Ksawery (Bartosz Gruchot)
	Barwy szczęścia odc. 2302. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2302. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot), Paulinka (Lena Jastrzębska), Iza Małek (Agnieszka Warchulska)
Barwy szczęścia odc. 2302. Łukasz (Michał Rolnicki), Anita (Karolina Porcari)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2302. Łukasz (Michał Rolnicki), Anita (Karolina Porcari)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze