Barwy szczęścia, odcinek 2310: Marek przez Iwonę zapomni o synu narkomanie! Matka Krystyna mu tego nie daruje

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2310: Marek przez Iwonę zapomni o synu narkomanie! Matka Krystyna mu tego nie daruje

Barwy szczęścia, odcinek 2310: Marek przez Iwonę zapomni o synu narkomanie! Matka Krystyna mu tego nie daruje

2020-10-06 15:54

W 2310 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) i Iwona (Izabela Zwierzyńska) będą się musieli zmierzyć z poważnymi problemami z synem Złotego i jego matką, Krystyną (Hanna Bieluszko). Uzależniony od narkotyków Witek (Witold Sosulski) nie wróci jeszcze z ośrodka dla narkomanów, bo ojciec o nim zapomni. Tak przynajmniej pomyśli matka Marka kiedy w 2310 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy rodzinną sielankę syna z młodszą kochanką oraz ich córeczką Wioletką (Aurelia Żarnowiecka). Oskarży Iwonę o to, że przez nią Marek odwrócił się od Witka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2310 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona i Marek z "Barw szczęścia" znów podpadną jego matce. Długo trwało nim Krystyna zaakceptowała pasierbicę syna w nowej roli - matki jego córki i kochanki. Oskarżyła go nawet kiedyś, że jest zboczony, a jego romans to zwykła patologia. Potem łudziła się, że Złoty dzięki młodszej partnerce wreszcie się ogarnie i będzie przykładnym ojcem dla Witka. Wszystko się jednak zmieni w 2310 odcinku "Barw szczęścia", bo Krystyna wścieknie się, że przez nową rodzinę Marek zupełnie zapomniał o synu.

Patrz też: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Jak do tego dojdzie? W 2310 odcinku "Barw szczęścia" matka Marka będzie wściekła, gdy dowie się, że Złoty odebrał Witka z ośrodka dla narkomanów. - On na ciebie czekał! Znowu go zawiodłeś! – wykrzyczy synowi prosto w twarz. I całą winę zrzuci na Iwonę, u boku której Marek sprawdza się jako idealny tata małej Wioletki.

I na nic się zdadzą tłumaczenia Marka, który w 2310 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni matce, że miał odebrać syna razem z Niną (Aleksandra Popławska), ale utknęła w Japonii. - Ty byłeś tu na miejscu. Mogłeś sam odebrać Witka... Mogłeś wziąć mnie ze sobą. Ale nie! Ty wolałeś swoją nową rodzinkę i zabawę w przykładnego tatusia - zakpi Krystyna, która w 2310 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie w szał i wygarnie Markowi, że odkąd związał się z Iwoną ma gdzieś Witka. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Jakby tego było mało w 2310 odcinku "Barw szczęścia" dostanie się także Iwonie. Bo teściowa zwróci też swój gniew przeciwko niej. Wprost zapyta ją, czy zamierza zająć się jej wnukiem i być matką dla Witka.  - To dla Witka ważne, żeby miał normalny dom, stabilizację - westchnie. Iwona zapewni, że się postara.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina zakochana w alkoholiku Damianie, ale on woli inną. Nie uwolni się od bolesnej przeszłości

A kiedy syn Marka w 2310 odcinku "Barw szczęścia" wróci odwyku okaże się, że bardzo się zmienił. Złoty będzie niemal pewny, że - wcześniej czy później - jego syn znów zacznie ćpać.

Nie przegap: Aktor z "Barw szczęścia" narkomanem. Witek Sosulski uzależnił się od narkotyków w prawdziwym życiu

Barwy szczęścia, odc. 2268: Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Krystyna (Hanna Bieluszko)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2094. Marek (Marcin Perchuć), Krystyna (Hanna Bieluszko), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2094. Marek (Marcin Perchuć), Krystyna (Hanna Bieluszko), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
	Barwy szczęścia odc. 2273. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2273. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Witek (Witold Sosulski)
Najnowsze