Barwy szczęścia. Witek uzależnił się od narkotyków w prawdziwym życiu! Szokujące wyznanie młodego aktora

2020-07-11 13:15 sz
Barwy szczęścia. Witek brał narkotyki w prawdziwym życiu! Szokujące wyznanie młodego aktora
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Witek brał narkotyki w prawdziwym życiu! Szokujące wyznanie młodego aktora

Szokujące wyznanie Witka z serialu "Barwy szczęścia"! Młody aktor Witold Sosulski był uzależniony od narkotyków. Historia jego bohatera ma wiele wspólnego z prawdziwymi przeżyciami nastolatka. Okazuje się, że Witek występujący w "Barwach szczęścia" przeszedł piekło na ziemi i musiał iść na odwyk. W "Pytaniu na śniadanie" zdradził szczegóły swojej walki z uzależnieniem od narkotyków.

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

Historia Witka z "Barw szczęścia" i prywatne przeżycia wcielającego się w niego Witolda Sosulskiego mają ze sobą wiele wspólnego! W poprzednim sezonie serialu "Barwy szczęścia" syn Marka (Marcin Perchuć) uzależnił się od narkotyków: marihuany i amfetaminy. Doszło do tego, że przedawkował i wylądował w szpitalu.

Młody aktor w "Pytaniu na śniadanie" otworzył się przed tysiącami widzów i zdradził, że sam brał narkotyki. 

- Czułem się odrzucany przez ludzi. Spotykałem się z rasizmem w szkole, w domu nie było tak kolorowo, jak chciałbym, żeby było. Szukałem akceptacji, żeby ktoś mnie ciepło przyjął, szukałem swojej bandy. Z tego powodu wstąpiłem do grupy przestępczej, bo czułem, że ci chłopacy są jak ja - pokrzywdzeni, poranieni. Czułem, że do nich pasuję i muszę się trzymać z nimi. Brak akceptacji przerodziłem w nienawiść do świata, destrukcję - wyjaśnił nastolatek. - Kilka razy przychodziłem do szkoły pod wpływem narkotyków. Jak przychodziłem pod wpływem lub dzień po, to wszystko wydawało się takie kolorowe, śmiałem się, nie zależało mi na ocenach i na niczym - dodał. To jednak nie wszystko.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Zosia Zborowska musi zostać Anetą! Twarda umowa wiąże gwiazdę

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Iwona weźmie ślub z Markiem? Wyciekły zdjęcia z planu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aktor "Barw szczęścia" ujawnił też, czego jako osoba uzależniona od narkotyków potrzebował najbardziej:

- Darek bardzo pomógł mi w trzeźwieniu, dużo mi pokazał. W trzeźwieniu potrzebowałem ciepła, czułości i wyrozumiałości, ale też twardej ręki i żelaznych zasad, bo byłem gangsterem i miałem tendencję do łamania prawa i manipulowania. Z kilkoma terapeutami to się udało, ale nie z Darkiem.

Na koniec, spytany o apel do młodych ludzi, powiedział, że swoją historią jedynie przestrzega przed braniem narkotyków, a wnioski trzeba wyciągnąć samemu: 

- Co ja wam powiem? Ja wam nic nie powiem. To wasza decyzja, czy wy chcecie z tym zaczynać, czy nie. Opowiedziałem swoją historię, co się stało, jak zacząłem - podsumował Witek.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Kasia dostanie przesyłkę, która zmieni jej życie! Synek Ksawery wbije jej nóż w serce

Najnowsze