Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

2020-09-24 8:10

Sensacyjny zwrot akcji w "Barwach szczęścia"! Darek (Andrzej Niemyt) znów zmieni orientację i przestanie być gejem? Tak może się stać za sprawą jego byłej dziewczyny, Gabrieli, którą zagra Marta Juras, eks-narzeczona Mikołaja Roznerskiego i serialowego Marcina w "M jak miłość". Czy piękność sprzed lat, którą zobaczymy po raz pierwszy w 2301 odcinku "Barw szczęścia" przypomni Darkowi, że nie zawsze był homoseksualistą? Jeżeli tak - co oznaczać to będzie dla Władka (Przemysław Stippa)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2301 - wtorek 6.10.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2301 odcinku serialu "Barwy szczęścia" do dyrektorskiej obsady szkoły dołączy nowa postać - Gabriela o twarzy Marty Juras!. To ona zastąpi dyrektor Kujawiak, która czmychnie na długie zwolnienie lekarskie. Szkoła Aleksa (Hubert Wiatrowski) przetrwa w najbliższych odcinkach przerażające wydarzenia i wraz z Gabrielą pojawi się nadzieja, że zmieni się na lepsze. Jednak prawdziwy szok nowa pani dyrektor wywoła u Darka - co zrobi, kiedy spotka swoją pierwszą, wielką miłość?

Darek w "Barwach szczęścia" nie oprze się ślicznej Gabrieli. Jego serce zacznie mocniej bić na jej widok, ale i ciało podpowie  mu, że seks z tą damą to było coś wspaniałego! Czy zdeklarowany gej, od lat żyjący w stałym związku z Władkiem, oszaleje na punkcie swojej pierwszej, kobiecej miłości i uzna, że "tylko mu się wydawało, że jest homo"?   

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Dominika odejdzie od Stawickiego? Kochanek nieźle ją załatwi, a Damian przewidzi najgorsze!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W realnym życiu taka sensacyjna zmiana orientacji, jak Darka w "Barwach szczęścia"  oznaczałaby, że chłopak nigdy nie był gejem, tylko jest mężczyzną biseksualnym, którego pociągają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Czy takie odkrycie zrujnuje związek Darka z Władkiem? 

Wiele zależy od tego, czy Darek i Gabriela w "Barwach szczęścia" pozostaną tylko przy pielęgnowaniu dawnych wspomnień, czy trafią też do łózka. Nie wiadomo także, czy piękna Gabriela ma już nowego partnera i nie będzie zainteresowana powrotem do Darka. Wszystko zacznie się wyjaśniać od 2301 odcinka serialu!

Pewne jest, że z pojawieniem się dyrektor Gabrieli w 2301 odcinku "Barw szczęścia" w szkole wiązane są nadzieje na zlikwidowanie przemocy i narkotyków. Zaś w życiu Darka zadzieje się być może totalna rewolucja!

Dla Marty Juras rola dyrektorki Gabrieli Niedzielskiej w "Barwach szczęścia" to pierwsza po urodzeniu syna serialowa rola. W ciągu ostatnich czterech lat była dziewczyna Mikołaja Roznerskiego, mama jego syna i serialowa narzeczona Marcina - Eryka z "M jak miłość" - zagrała w dwóch filmach fabularnych: "Legionach" i "Tarapatach 2". 

Najnowsze