Barwy szczęścia, odcinek 2291: Dominika odejdzie od Stawickiego? Kochanek nieźle ją załatwi, a Damian przewidzi najgorsze!

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2291: Dominika odejdzie od Stawickiego? Kochanek nieźle ją załatwi, a Damian przewidzi najgorsze!

Barwy szczęścia, odcinek 2291: Dominika odejdzie od Stawickiego? Kochanek nieźle ją załatwi, a Damian przewidzi najgorsze!

2020-09-23 7:36

W 2291 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) wreszcie wścieknie się na Stawickiego (Piotr Borowski) i mu się sprzeciwi! Po tym jak pozwolił znajomym wyśmiewać się z jej pracy jako sprzątaczka, kolejny raz okaże jej brak szacunku. Kiedy w 2291 odcinku "Barw szczęścia" Dominika będzie chciała zrobić mu niespodziankę i ubierze krótką sukienkę oraz mocniej się pomaluje, reakcja Stawickiego mocno nią wstrząśnie. Lekarz się zagalopuje, co doprowadzi do tego, że Dominika zacznie się pakować... Czy to koniec dziwnej i niepokojącej relacji tej pary?

"Barw szczęścia" odcinek 2291 - środa 23.09.2020, o godz. 20:10 w TVP2

Tym razem to Dominika wścieknie się na Stawickiego. W 2291 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciała poprawić humor lekarzowi, więc ubierze krótką, kolorową sukienkę i zrobi mocny makijaż. Będzie przekonana, że Zbigniew doceni jej starania. Ten jednak nie będzie krył oburzenia. Powie, że kobieta ubrała się niestosownie i ma się przebrać. Kobieta poczuje się urażona i zaprotestuje, na co Stawicki w ostatnim momencie powstrzyma się, żeby nie nazwać jej "dziwką".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Szokująca decyzja Sławki. Nawet Agata nie powstrzyma matki Patryka

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Wstrząśnięta kobieta w 2291 odcinku "Barw szczęścia", wybiegnie z pokoju i zacznie się pakować. Po chwili dołączy do niej Zbigniew. Wtedy po raz pierwszy Dominika wygarnie mu jak ją traktuje.

- Jak chciałeś mnie na zwać, że jak się ubrałam? Jak dziwka, tak? Chociaż miej odwagę się przyznać! Widzisz, kiedy przychodzi co do czego, chowasz głowę w piasek. Tak jak wczoraj, twoi znajomi mieli niezły ubaw twoim kosztem. Śmiali się, jaką to byłam posłuszną sprzątaczką. A ty nic. Ani b ani me. - wykrzyczy Dominika w 2291 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Regina nie będzie chciała urodzić dziecka Franka! Ucieknie od niego z Remkiem?

W 2291 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki nie będzie widział większego problemu.

- Ty się mnie wstydzisz, dlatego każesz mi się przebrać. Boisz się, że jak ktoś mnie zobaczy, pomyśli sobie coś złego i wtedy ucierpi twoja reputacja. - doda roztrzęsiona Dominika. 

Stawicki stanowczo zakaże jej się pakować. W 2291 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie zdziwiony zachowaniem Dominiki, ale jednak postawi na swoim. W tym czasie Damian (Michał Lesień) będzie podejrzewał, że w domu Dominiki dzieje się coś naprawdę niedobrego... Jego przeczucia nie miną się zbytnio z prawdą. Dominika kolejny raz ulegnie Zbigniewowi i da się traktować przedmiotowo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze