Barwy szczęścia, odcinek 2291: Regina nie będzie chciała urodzić dziecka Franka! Ucieknie od niego z Remkiem?

2020-09-19 16:40 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2291: Regina nie będzie chciała urodzić dziecka Franka! Ucieknie od niego z Remkiem?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2291: Regina nie będzie chciała urodzić dziecka Franka! Ucieknie od niego z Remkiem?

W 2291 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina (Kamila Kamińska) będzie musiała podjąć trudną decyzję - dziecko z Frankiem (Mateusz Banasiuk) czy kariera pianistki u boku byłego kochanka, Remka (Piotr Sędkowski)! Słynny muzyk zaproponuje Reginie duet przy fortepianie i trasę koncertową.W tym czasie w 2291 odcinku "Barw szczęścia" Franek zacznie naciskać na ślub i dziecko. Choć nie będzie miał pewności czy ukochana jest już zdrowa, czy wyleczyła się z boreliozy. Z kolei Regina wcale nie będzie chciała zostać matką!

"Barwy szczęścia" odcinek 2291 - środa, 23.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2291 odcinku "Barw szczęścia" nad związkiem Reginy i Franka pojawią się czarne chmury. Zakochani inaczej będą wyobrażali sobie wspólną przyszłość w obliczu choroby, z którą od wielu miesięcy walczy kobieta. Co prawda objawy boreliozy ustąpią, a leczenie antybiotykami przyniesie poprawę stanu Reginy, lecz będzie jeszcze zbyt wcześnie, by mogli normalnie żyć.

Wtedy w 2291 odcinku "Barw szczęścia" między nich wkroczy Remek Białkowski, były kochanek, z którym Regina wystąpiła w konkursie pianistycznym. W tajemnicy przed Frankiem kobieta spotka się z muzykiem, który zaproponuje jej wspólne koncertowanie i wyruszenie w trasę na całe lato. - Kiedyś o tym marzyłaś. Nie będziemy jeździć cały rok, tylko w wakacje... Mam przecież swoje obowiązki w pracy.- Wakacje chcę spędzać z bliskimi... Nie w trasie - wyjaśni Regina, która będzie zaskoczona tą ofertą. - Zabierzesz Franka ze sobą, żaden problem!- Dla ciebie... Nie wiem, czy dla Franka... Był o ciebie zazdrosny...

Ostatecznie w 2291 odcinku "Barw szczęścia" Regina odmówi wiedząc, że gdyby wyruszyła w trasę raczej nie miałaby do kogo wracać, bo Franek pewnie nigdy by jej tego nie wybaczył.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2294: Bożena wyjedzie do Kasi na Sycylię! Bruno nie zatrzyma żony przy sobie?

Chwilę potem ich spotkanie w "Feel Good" przerwie właśnie Franek, który w 2291 odcinku "Barw szczęścia" przypadkiem dowie się, że ukochana go oszukała. Wejdzie do lokalu akurat w chwili kiedy Remek weźmie Reginę za rękę i będzie czule patrzył jej w oczy. Zazdrosny zasugeruje, że chyba powinien wyjść, skoro przerwał im tak ważną rozmowę. Po powrocie do domu Regina w 2291 odcinku "Barw szczęścia" osobiście powie ukochanemu, że nie przyjęła propozycji Remka. - Błagam cię, nie zachowuj się jak małolat. Bo ani to zabawne, ani seksowne!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Z kolei Franek w 2291 odcinku "Barw szczęścia" zacznie naciskać na Reginę, by wzięli ślub.  - Chcę założyć rodzinę z tobą. Mieć dzieci, dom... A ty nie możesz się zdecydować!- Mogę, tylko potrzebuję czasu... To nie jest kwestia tego, czy chcę, bo chcę być z tobą… Tylko tego, czy jestem zdrowa i gotowa na założenie rodziny...- To ile czasu potrzebujesz - rok, dwa? - Daj mi pół roku... - wyzna Regina.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Regina i Franek zostaną rodzicami. Zabiorą Carinie syna Stefanka?

Niedługo po tej rozmowie w "Barwach szczęścia" Regina niespodziewanie wyprowadzi się od Franka z mieszkania, które razem wynajmowali na osiedlu "Pod Sosnami". Ucieknie od niego do Remka? To się wyjaśni już wkrótce!

Barwy szczęścia odc. 2291. Regina (Kamila Kamińska), Remek Białkowski (Piotr Sędkowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2291. Regina (Kamila Kamińska), Remek Białkowski (Piotr Sędkowski)
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk), Stefanek (Eryk Martyński),
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk), Stefanek (Eryk Martyński),