Barwy szczęścia, odcinek 2294: Bożena wyjedzie do Kasi na Sycylię! Bruno nie zatrzyma żony przy sobie?

2020-09-19 12:23 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2294: Bożena wyjedzie do Kasi na Sycylię! Bruno nie zatrzyma żony przy sobie?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2294: Bożena wyjedzie do Kasi na Sycylię! Bruno nie zatrzyma żony przy sobie?

W 2294 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) rozstaną się już na dobre, a Stańska opuści męża tak jak jej przyjaciółka Kasia (Katarzyna Glinka)? Nieco wcześniej zaplanuje wyjazd na Sycylię, żeby przemyśleć, czy jej małżeństwo ma jeszcze jakiś sens. Bo Bruno na każdym kroku będzie jej udowadniał, że nie jest jego partnerką, ale pracownicą w hotelu. Poniżona Bożena w 2294 odcinku "Barw szczęścia" spakuje walizki, żeby uciec od męża. Jednak w ostatniej chwili Bruno ją zatrzyma. Czy Bożena z nim zostanie i wybaczy mu wszystkie upokorzenia?

"Barwy szczęścia" odcinek 2294 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kryzys u Bożeny i Bruna w serialu "Barwy szczęścia" skończy się wyjazdem na Sycylię? Tak jak wcześniej Kasia, tak teraz Bożena zostawi męża i rozpocznie nowe życie we Włoszech? Nawet rodzice Stańskich - Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) - nie zdołają ich pogodzić, choć posuną się do pewnego podstępu. Będą udawali chorobę! Nie dość, że na jaw wyjdzie kolejny sekret Bruna, to jeszcze Bożena jeszcze bardziej utwierdzi się w przeświadczeniu, że dla męża w ogóle się nie liczy.

Właśnie dlatego w 2290 odcinku "Barw szczęścia" zaplanuje wyjazd do Kasi. Wcześniej zadzwoni do przyjaciółki, żeby ją uprzedzić co zamierza. Będzie gotowa rozstać się z Brunem na dłużej. - Doszłam do ściany i pomyślałam, że dobrze by mi zrobiła mała przerwa od wszystkiego... Znajdzie się u was miejsce dla mnie? A później Stańska w 2290 odcinku "Barw szczęścia" zawiadomi ojca, że przeprowadza się do Włoch. - Mam dosyć... Nie mogę tak żyć! Jestem sama w pustym mieszkaniu, a Bruno nocuje w hotelu... To nie jest małżeństwo! Chcę wyjechać i przemyśleć to wszystko na spokojnie...

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji

Oczywiście Tomasz zaprotestuje, ale na nic się to zda, bo w 2294 odcinku "Barw szczęścia" Bożena spakuje walizki gotowa na ucieczkę na Sycylię. Bruno w ostatniej chwili ukochaną jednak zatrzyma. I w 2294 odcinku "Barw szczęścia" powie wreszcie, że nie może bez niej żyć.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Reakcja Bożeny w 2294 odcinku "Barw szczęścia" będzie dosyć ostra. - Mam dość tego, że zawsze traktujesz mnie protekcjonalnie... Że nie liczysz się z moim zdaniem. To koniec! Koniec nas i koniec naszego hotelu!  Stański zacznie przekonywać żonę jak bardzo się mylił, jak wielki błąd popełnił. - Nie wyobrażam sobie hotelu bez ciebie! A jeszcze bardziej nie wyobrażam sobie, żebyś miała nie być moją żoną! Zostań. Proszę...

- Kasia i Anita na mnie czekają…

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Franek zmusi Reginę do ślubu! Zostawi go dla byłego kochanka?

- Czy one są ważniejsze niż nasze małżeństwo? To przyjaciółki, zrozumieją! A ja cię potrzebuję... Czy Bożena w 2294 odcinku "Barw szczęścia" uwierzy w słowa męża, zostanie z Brunem i razem zażegnają kryzys w małżeństwie? Na szczęście tak!

Barwy szczęścia odc. 2290. Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2290. Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 2289. Tomasz (Kazimierz Mazur), Bruno (Lesław Żurek), Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2289. Tomasz (Kazimierz Mazur), Bruno (Lesław Żurek), Amelia (Stanisława Celińska), Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 2289. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2289. Bruno (Lesław Żurek), Bożena (Marieta Żukowska)
Najnowsze