Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji

2020-09-14 14:02 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji-
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji-

Agata (Natalia Zambrzycka) z serialu "Barwy szczęścia" będzie wplątana w intrygę swojego szefa Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski). Odkryje jego romans z Miką (Ewa Mosakowska)! Stanie się dla niej jasne, jak koleżanka robi karierę w "FIt-Zdrowie". W 2295 odcinku serialu "Barwy szczęścia" sytuacja zdecydowanie się skomplikuje. Kiedy Agata dostanie propozycję służbowego wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie, zrozumie, że to nie jest grzecznościowe zaproszenie. Romanowski będzie miał w tym interes. Co gorsza w 2295 odcinku "Barw Szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zacznie podejrzewać dziewczynę o romans. Czy słusznie?

"Barwy szczęścia", odcinek 2295, wtorek 29.09.2020, o godz. 20:10, na antenie TVP2

Agata z serialu "Barwy szczęścia" zostanie postawiona w bardzo niekomfortowej sytuacji. Po odkryciu romansu Miki z Romanowskim, nie będzie mogła wyjść ze zdumienia zachowaniem koleżanki. Romans tej dwójki ją obrzydzi. Sytuację w "Barwach szczęścia" pogorszy fakt, że dzięki relacji z szefem, Mika szybko wspina się po szczeblach kariery. Prezes odebrał ważny projekt Pyrce, żeby Michalina mogła się wykazać w swoich pomysłach.

Nie dość, że Mika awansuje szybciej niż Agata, to jeszcze zarobi znacznie więcej i stać ją będzie na mieszkanie w Warszawie na kredyt. W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Patryk zacznie podejrzewać, że dziewczyna go zdradza. Pojawi się również zdjęcie, dzięki któremu chłopak może zyskać na to dowody.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Stawicki to seksoholik! Dominika zniszczy sobie życie. Fani mają tego dość!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Agata z "Barw szczęścia" nie mając innego wyjścia, zgodzi się na propozycję wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie. Romanowski specjalnie zaproponował ten wyjazd, aby Agata była przykrywką jego romansu z Miką. Chociaż mężczyzna ma żonę i dzieci, nie będzie mu to przeszkadzało w próbie uwodzenia również Agaty. Nieświadomy co dzieje się w firmie "Fit-Zdrowie" Patryk, w 2295 odcinku "Barw szczęścia" postanowi zwierzyć się przyjaciołom - Pawłowi (Mateusz Rzeźniczak) i Miriam (Sandra Staniszewska-Herbich). Będzie podejrzewał, że Agata zdradza go z szefem. 

Przeczytaj: Glinka odchodzi z Barw szczęścia. Ostatnia scena z Kasią wstrząśnie wszystkimi w 2082 odcinku

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie w drodze na lotnisko z Romanowskim. Zmieszana dziewczyna nie będzie się spodziewała, że szef chce ofiarować jej kosztowny prezent. Prezes "Fit-Zdrowie" postanowi dać jej drogi naszyjnik. Agata nie będzie wiedziała jak się zachować, ale ostatecznie Romanowski założy jej na szyję nową biżuterię. Niestety, w 2295 odcinku "Barw szczęścia" w trakcie zapinania naszyjnika, ktoś zrobi im zdjęcie z ukrycia. Czy będzie to początek końca związku Agaty i Patryka? Okaże się to w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".