Barwy szczęścia, odcinek 2291: Franek zmusi Reginę do ślubu! Zostawi go dla byłego kochanka?

2020-09-05 9:49 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2291: Franek zmusi Reginę do ślubu! Zostawi go dla byłego kochanka?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2291: Franek zmusi Reginę do ślubu! Zostawi go dla byłego kochanka?

W 2291 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na związkiem Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) zawiśnie widmo rozstania! Dlaczego? Zakochani będą marzyć o dziecku, a Franek posunie się nawet o krok dalej i zacznie naciskać na ślub. Tyle tylko, że Regina nie będzie jeszcze gotowa na powtórne małżeństwo. Długo przecież trwało nim uporała się ze śmiercią męża. Ich miłości w 2291 odcinku "Barw szczęścia" zagrozi też Remek (Piotr Sędkowski), który zaproponuje Reginie wspólny wyjazd. Dla niego zostawi Franka?

"Barwy szczęścia", odcinek 2291 - środa 23.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Reginy i Franka w serialu "Barwy szczęścia" byłby pięknym ukoronowaniem miłości, która ich połączyła. Oboje mają za sobą trudne przejścia. Ona długo opłakiwała śmierć ciężko chorego męża Adama (Mariusz Drężek), która wcześniej błagał, żeby ktoś go zabił. Z kolei on przeżywał rozstanie z poprzednią dziewczyną Cariną (Divine Kitenge-Martyńska), która zabrała mu syna Stefanka (Eryk Martyński).

Przeczytaj też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina w ciąży?! Franek pogoni Carinę i będzie miał dziecko z Czaplą

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 między Reginą i Frankiem wszystko pozornie będzie się idealnie układało. Wojna z Cariną o alimenty nieco przycichnie. Do tego Stefanek znów przyjedzie do Polski, a Franek poczuje, że nareszcie może być ojcem na pełen etat. Opieka nad synkiem sprawi mu tyle radości, że pomyśli o drugim dziecku. I przekona ukochaną, by zostali rodzicami.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Agata wciągnięta w romans Romanowskiego z Miką! Złożą jej szokującą propozycję

Miłosne sielanka kochanków z "Barw szczęścia" pryśnie jak bańka mydlana z powodu zazdrości o byłego partnera kobiety. W 2291 odcinku "Barw szczęścia" do ich życia znów wkroczy pianista Remek, z którym Regina występowała w prestiżowym konkursie muzycznym. Rywal zjawi się w klubie fitness i zaproponuje Czapli, żeby stworzyli duet na scenie.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Właśnie wtedy w 2291 odcinku "Barw szczęścia" Franek zacznie naciskać na Reginę, by wzięli ślub, żeby wreszcie została jego żoną. Wciąż zazdrosny o jej przyjaźń z Remkiem nie zniesie myśli, że muzyk wciąż jest blisko niej. Mało tego! Regina dostanie od Remka propozycję wyjazdu we wspólną trasę koncertową.

Sprawdź też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Tragedia u Sałatków! Poważna choroba i operacja Józka

Nie dość, że w 2291 odcinku "Barw szczęścia" Regina nie zgodzi się na ślub, ze względu na pamięć o zmarłym mężu, to jeszcze zacznie ją kusić zaproszenie byłego kochanka. Ale wyjazd będzie się wiązał z koniecznością odłożenia na później planów zajścia w ciążę i urodzenia Frankowi dziecka. U boku którego z mężczyzn Regina z "Barw szczęścia" spędzi najbliższe miesiące? To się okaże wkrótce!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk), Stefanek (Eryk Martyński),
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk), Stefanek (Eryk Martyński),
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia, odc. 2261. Carina (Divine Kitenge-Martyńska), Franek (Mateusz Banasiuk), Stefanek (Eryk Martyński),
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2261. Carina (Divine Kitenge-Martyńska), Franek (Mateusz Banasiuk), Stefanek (Eryk Martyński),
Barwy szczęścia, odc. 2218. Regina (Kamila Kamińska), Remek (Piotr Sędkowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2218. Regina (Kamila Kamińska), Remek (Piotr Sędkowski)
Najnowsze