Barwy szczęścia, odcinek 2289: Bożena i Bruno pogodzą się, ale nie na długo. Wyda się co kręci na boku

2020-09-17 16:33 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2289: Bożena i Bruno pogodzą się, ale nie na długo. Wyda się co kręci na boku
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2289: Bożena i Bruno pogodzą się, ale nie na długo. Wyda się co kręci na boku

W 2289 odcinku "Barw szczęścia" będzie wyglądało na to, że Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) nareszcie się pogodzą! Ale szczęście nie potrwa długo, bo znów wyjdzie na jaw tajemnica, że jedno z nich kręci coś na boku... Tym razem dobry plan będą mieli rodzicie zwaśnionych małżonków , którzy podstępem doprowadzą do spotkania Bożeny i Bruna. Ale jeszcze w 2289 odcinku "Barw szczęścia" wszystko runie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2289, poniedziałek, 21.09.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2289 odcinku "Barw szczęścia" Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) nie będą mogli dłużej patrzeć na nieszczęście ich dzieci. Dlatego też po długich analizach wpadną na pomysł, jak zwabić Stańskich do siebie na wyjaśniającą rozmowę i poprawę atmosfery. 

Najpierw to Amelia w 2289 odcinku "Barw szczęścia" ściągnie do siebie Bożenę i Bruna pod pretekstem złego samopoczucia Tomasza. I choć ojciec będzie miał się bardzo dobrze, mimo lekkiego "oszustwa" fotel zadziała i Bożena z Brunem zaczną ze sobą normalnie rozmawiać! 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jednak coś w 2289 odcinku "Barw szczęścia" pójdzie mocno nie tak. Bruno tak dobrze się poczuje w towarzystwie żony, że zacznie otwarcie opowiadać jak dumny jest ze swojego pomysłu na biznes.  I tu zaczną się problemy...

Bożena będzie w szoku w 2289 odcinku "Barw szczęścia" , że mąż, który jeszcze nie dawno traktował ją jak śmiecia za jej nietrafione pomysły biznesowe, teraz sam pakuje się w poważne kłopoty. Bo co może wiedzieć Bruno o przemyśle winiarskim? Czy pogodzenie się Stańskich będzie jednocześnie ostatecznym rozstaniem - przekonamy się niebawem. 

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka dostanie niemoralną propozycję! Zostanie prostytutką za duże pieniądze 

Najnowsze