Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka dostanie niemoralną propozycję! Zostanie prostytutką za duże pieniądze

2020-09-16 15:40 mp
 Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka dostanie niemoralną propozycję! Zostanie prostytutką za duże pieniądze
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka dostanie niemoralną propozycję! Zostanie prostytutką za duże pieniądze

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) będzie robiła paznokcie Grecie (Katarzyna Sowińska). Po skończonym zabiegu kosmetycznym, kobieta spróbuje wciągnąć dziewczynę w rozmowę o zarobkach. Greta z "Barw szczęścia" dała się poznać jako wielka intrygantka, która miała powiązania z mafią, zmuszającą młode osoby do prostytucji. Dlatego jej propozycja zarobku skierowana do Oliwki będzie bardzo podejrzana. Czy w 2296 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna skusi się na obietnicę ogromnych pieniędzy?

"Barwy szczęścia" odcinek 2286, środa 16.09.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka dostanie bardzo dwuznaczną propozycję. Złoży ją Greta, która dała się poznać jako bezwzględna osoba. To przez nią w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" aresztowano Józka (Patryk Pniewski), którego oskarżyła o podanie tabletki gwałtu. Szumnie opowiadała o tym w telewizji robiąc z siebie ofiarę. Prawda wyszła na jaw, ale Greta niczego się nie nauczyła. W 2286 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciała wciągnąć w swoje szemrane plany Oliwkę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka i Kajtek będą mieli wypadek! Dopiero odbierze prawo jazdy

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Greta podstępnie zapyta Oliwkę czy ona i jej koleżanki nie chcą zarobić dużych pieniędzy. Sytuacja będzie o tyle dwuznaczna, że kobieta już jakiś czas temu miała powiązania z mafią z Monte Carlo, która zmuszała młode kobiety do prostytucji. W 2286 odcinku "Barw szczęścia" będzie starała się wpłynąć na Oliwkę, mówiąc komplementy o jej urodzie i obiecując duże zarobki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Greta wciągnie Oliwkę w dziwną rozmowę.

- Oliwko, czy ty masz może na uczelni takie piękne koleżanki jak ty? - zacznie podstępnie Greta

- Ładniejsze - postara się zażartować Oliwka

- Nie bądź taka skromna. Kochanie, jesteś śliczna i dobrze o tym wiesz

- Apropo kolażanek, zapytaj czy nie chciałyby zarobić dużych pieniędzy - ty też oczywiście

- A przy czym?

- Powinnaś zapytać "ile można zarobić?", wtedy bym ci powiedziała, że dużo.

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka uda, że nie rozumie o co chodzi kobiecie. To, czy dziewczyna zgodzi się na dwuznaczną propozycję Grety, zobaczymy w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia".

Najnowsze