Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka i Kajtek będą mieli wypadek! Dopiero odbierze prawo jazdy

2020-09-15 17:22 mp
Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka i Kajtek będą mieli wypadek! Dopiero odbierze prawo jazdy
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2286: Oliwka i Kajtek będą mieli wypadek! Dopiero odbierze prawo jazdy

W 2286 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) będzie cieszyć się z odebrania prawa jazdy. Chociaż podczas egzaminu trafił jej się wyjątkowo trudny egzaminator, dziewczyna zdała test. W związku z tym, jeszcze bardziej nie może doczekać się samodzielnej jazdy. Kiedy w 2286 odcinku "Barw szczęścia" dostanie upragniony dokument, namówi przyjaciół na przejażdżkę. Niestety, nie skończy się to tak, jak planowała. Dziewczyna będzie miała wypadek. Czy będzie to sytuacja zagrażająca życiu?

"Barwy szczęścia" odcinek 2286, środa 16.09.2020 o godz. 20:10 w TVP2

Oliwka w 2286 odcinku "Barw szczęścia" otrzyma swoje wymarzone prawo jazdy. Dziewczyna musiała sporo się natrudzić, aby zdobyć dokument. Podczas egzaminu trafiła na wyjątkowo wrednego egzaminatora, który chciał doprowadzić do oblania testu. Oliwka nie poddała się jednak i w 2286 odcinku "Barw szczęścia" doczeka się dokumentu uprawniającego do jazdy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Oliwka z "Barw szczęścia" nie raz udowodniła, że ma charakterek i dlatego poradziła sobie z zawziętym egzaminatorem. Zagroziła mu, że jeśli nie da jej spokoju, złoży na niego oficjalną skargę. Ostatecznie w 2286 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna odbierze dokument. Podekscytowana wpadnie na pomysł, aby przetestować swoje umiejętności. W 2286 odcinku "Barw szczęścia" zaproponuje Kajtkowi (Jakub Dmochowski), Madzi (Natalia Sierzputowska) i Kacprowi (Jakub Szlachetka) wspólną przejażdżkę. Nie skończy się to jednak ta, jak to zaplanowała.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Stawicki to seksoholik! Dominika zniszczy sobie życie. Fani mają tego dość!

Oliwka ze znajomymi 2286 odcinku "Barw szczęścia" wypożyczą samochód hybrydowy. Na początku wszystko pójdzie dobrze, ale niestety po chwili dojdzie do wypadku. Na szczęście stłuczka nie będzie groźna i nikomu nic się nie stanie. Zestresowani znajomi zapamiętają jednak jazdę z 2286 odcinka "Barw szczęścia" na długo.

Najnowsze