Barwy szczęścia, odcinek 2188: Aresztowana Greta szybko wyjdzie na wolność. Józek będzie skończony? - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2188: Aresztowana Greta szybko wyjdzie na wolność. Józek będzie skończony? - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2188: Aresztowana Greta szybko wyjdzie na wolność. Józek będzie skończony? - ZWIASTUN

2020-02-05 8:14

W 2188 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) spanikuje na wieść, że po aresztowaniu Grety (Katarzyna Sowińska) prokuratura i tak wypuściła na wolność oszustkę, która wrobiła go w gwałt. Po prowokacji Alicji Umińskiej (Monika Dryl) wyjdą na jaw nowe fakty w sprawie Grety, zwłaszcza jej powiązania z mafią z Monte Carlo, która zmuszała młode kobiety do prostytucji. Ale Sałatka w 2188 odcinku "Barw szczęścia" wciąż nie będzie wiedział jak udowodnić swoją niewinność. Pomysł podsunie mu Julita (Katarzyna Sawczuk)! Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2188 - środa, 5.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2188 odcinku "Barw szczęścia" po wywiadzie Umińskiej, która przed kamerami odsłoniła prawdziwą twarz Grety Domeckiej na jaw wyjdą fakty świadczące o winie oszustki. Przyrodnia siostra Diany (Małgorzata Krukowska), która razem z nią wymyśliła gwałt, zostanie jednak wypuszczona z aresztu.

Sałatka w 2188 odcinku "Barw szczęścia" będzie drżał ze strachu, że trafi do więzienia za coś, czego nie zrobił. - To różnie się może skończyć. Greta jest niebezpieczna... Nikt jej nie aresztował, zatrzymali ją, żeby złożyła wyjaśnienia... - przyzna się Julicie.
- No dobrze i teraz to się wszystko skończy, bo prokurator zna motyw, dla którego chciała cię wrobić w gwałt... - pocieszy go żona.

- Motyw to nie wszystko. Prokurator potrzebuje też dowodów, a na razie wszystko świadczy na moją niekorzyść. To u mnie w mieszkaniu znaleziono opakowanie z pigułką gwałtu i to na mojej koszuli znaleźli ślady krwi! Jak ja mam wyjaśnić, że to Greta wszystko sfingowała?! 

Ich rozmowę przerwie Urszula (Bożena Stachura), która w 2188 odcinku "Barw szczęścia" z internetu dowie się o aresztowaniu Grety i nowych wątkach w śledztwie. W śmietniku obok posesji należącej do Grety policja znajdzie fiolkę z resztkami pigułki gwałtu. Na opakowaniu będą odciski palców Domeckiej.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2190: Morderstwo na szalonym wyjeździe Agaty i Patryka na Mazury - ZWIASTUN

Opiekunka syna Grety też zmieni zeznania w 2188 odcinku "Barw szczęścia". Ujawni wreszcie, że jej szefowa zachowywała się dziwnie, a ona widziała jak razem z nieznajomym mężczyzną odprowadza do samochodu nieprzytomnego Sałatkę.

Śledczy ustalą, że Greta ma związek z mafią, która kontroluje prostytucję w Monte Carlo gdzie Domecka miała swoją agencję! Oprócz prostytucji gangsterzy zajmowali się handlem narkotykami. 

- Skoro cię tu przywieźli i zaprowadzili do mieszkania, to wszystko musi być na monitoringu. Teraz tylko trzeba poprosić ochronę o udostępnienie nagrań! - zauważy Julita.

W 2188 odcinku "Barw szczęścia" Józek zdobędzie nagranie z monitoringu, które prześle do swojej prawniczki Sylwii Paszkowskiej (Olga Bołądź), a ta przekaże prokuraturze. Ale Greta i tak wyjdzie z aresztu, bo jej adwokat złoży wniosek o zwolnienie jej za kaucją ze względu na dobro jej chorego syna Milana, który potrzebuje opieki.

- Greta Domecka jest pod ścianą, więc na pewno będzie się broniła wszelkimi możliwymi metodami - uprzedzi Józka prawniczka.

Oszustka kolejny raz zaprosi dziennikarza "Szoku" i przekona go w rozmowie, że padła ofiarą Sałatki. Tyle tylko, że wszystkie dowody będą przemawiały przeciwko Grecie. Prokuratura oczyści Józka z zarzutów, a Domecką zamknie za kratkami.


Sprawdź też: Barwy szczęścia. Piersi Reginy w odważnych scenach! Kamila Kamińska pokazała kuszący biust - ZDJĘCIA

Najnowsze

Materiał sponsorowany