Barwy szczęścia, odcinek 2243: Krystyna oskarży Marka, że jest zboczeńcem! Dowie się o dziecku Iwony

2020-04-22 19:17 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2243: Krystyna oskarży Marka, że jest zboczeńcem! Dowie się o dziecku Iwony
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2243: Krystyna oskarży Marka, że jest zboczeńcem! Dowie się o dziecku Iwony

W 2243 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) przyzna się wreszcie matce, że ma dziecko ze swoją pasierbicą Iwoną (Izabela Zwierzyńska), że nawiązał romans z córką swojej zmarłej żony Marii (Izabela Kuna). Krystyna (Hanna Bieluszko) aż zblednie kiedy usłyszy wyznanie Marka. Słowa syna tak ją oburzą, że bez ogródek powie co o tym myśli. Nie dość, że w 2243 odcinku "Barw szczęścia" nie ucieszy się z wnuczki Wioletki, to jeszcze rzuci Markowi prosto w twarz, że to co wyrabia to patologia i zachowuje się jak zboczeniec!

"Barwy szczęścia" odcinek 2243 - czwartek, 23.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Przez długi czas w serialu "Barwy szczęścia" Marek Złoty nie będzie miał odwagi przyznać się matce, że ma dziecko ze swoją pasierbicą. Przez niego syn Witek (Witold Sosulski) trafi do ośrodka dla nastoletnich narkomanów gdzie będzie walczył z uzależnieniem, a Iwona odejdzie z małą Wioletką. Zamieszka w rodzinnym domu Pyrków na Zacisznej.

Niedługo potem, w 2243 odcinku "Barw szczęścia", Marek przerwie milczenie i wyzna Krystynie całą prawdę. Spotka się z matką, by odebrać od niej paczkę dla Witka i postanowi wyjawić jej, że znów została babcią. Ale Krystyna wcale się nie ucieszy, że Marek ma dziecko. Bo po chwili usłyszy, że Wioletka to córka Iwony, że pasierbica urodziła mu dziecko.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2233: Iwona przyzna się rodzinie kto jest ojcem jej dziecka! Znienawidzą ojczyma Marka?

Sensacyjna nowina o narodzinach wnuczki w 2243 odcinku "Barw szczęścia" wstrząśnie Krystyną do tego stopnia, że zarzuci synowi niemoralne zachowanie. - To jest patologa, żeby ojczym... nie, nie przejdzie mi to przez gardło! Po chwili doda, że teraz rozumie dlaczego Witek zaczął ćpać, skoro ma takiego ojca. I nie będzie chciała nawet poznać córki Marka i Iwony.

Sprawdź też:Barwy szczęścia, odcinek 2230: Iwona zabierze Marka jego synowi! Przez nią Witek zostanie ćpunem

Najnowsze