Barwy szczęścia, odcinek 2233: Iwona przyzna się rodzinie kto jest ojcem jej dziecka! Znienawidzą ojczyma Marka?

2020-03-25 10:06 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2233: Iwona przyzna się rodzinie kto jest ojcem jej dziecka! Znienawidzą ojczyma Marka?
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2233: Iwona przyzna się rodzinie kto jest ojcem jej dziecka! Znienawidzą ojczyma Marka?

Iwona (Izabela Zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" w 2233 odcinku przyzna się rodzinie, że zaszła w ciążę z ojczymem. Po narodzinach córeczki Marka (Marcin Perchuć) Pyrka dłużej nie będzie mogła ukrywać mrocznej tajemnicy. Klara (Olga Jankowska) i reszta w 2233 odcinku dowiedzą się prawdy. Jak zareagują? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2229 - czwartek, 2.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona z serialu "Barwy szczęścia" skrywa wielką tajemnicę. Po jednorazowej przygodzie zaszła w ciążę z mężem zmarłej matki! Między nimi zaiskrzyło, jednak kiedy Pyrka odkryła, że spodziewa się dziecka, zaczęła się ukrywać. Przyznała się przed Klarą i Agatą (Natalia Zambrzycka), że wkrótce ich rodzina się powiększy, jednak Marek musiał nieźle się nagimnastykować, żeby odkryć prawdę.

Złoty zostawiając syna pod opieką Grzelaków wyjechał z Warszawy opiekować się ciężarną pasierbicą. W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" Iwona urodzi mu śliczną i zdrową córeczkę. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2229: Wyznanie Marka. Przyzna się synowi, że ma dziecko z Iwoną

Marek będzie musiał przyznać się przed Witkiem (Witold Sosulski), że ukrywał przed nim pojawienie się na świecie rodzeństwa. Chłopak nie przyjmie tego dobrze, szczególnie, że zacznie mieć poważny problem z narkotykami. 

Również Iwona w 2233 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się na kompletną szczerość z bliskimi. Wróci do rodzinnego domu. Odwiedzi w szpitalu chorego Huberta (Marek Molak) i tam wpadnie na Klarę. Wyzna jej, że to właśnie Marek jest ojcem dziecka. Czy Pyrka to zaakceptuje? W końcu Złoty wychowywał Iwonęi był dla niej jak biologiczny ojciec! 

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2228: Iwona urodzi córkę ojczyma Marka w tajemnicy przed rodziną! Krystyna nie dowie się, że ma wnuczkę

Najnowsze