Barwy szczęścia, odcinek 2229: Wyznanie Marka. Przyzna się synowi, że ma dziecko z Iwoną

2020-03-24 15:59 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2229: Wyznanie Marka. Przyzna się synowi, że ma dziecko z Iwoną
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2229: Wyznanie Marka. Przyzna się synowi, że ma dziecko z Iwoną

Marek (Marcin Perchuć) w 2229 odcinku "Barw szczęścia" wyzna Witkowi (Witold Sosulski), że urodziła mu się siostra! Złoty ukrywał przed całą rodziną, że razem z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) spodziewają się dziecka. W serialu "Barwy szczęścia" szykuje się wielki konflikt między ojcem i synem. Czy Witek zaakceptuje rodzeństwo? Sprawdź, co wydarzy się w 2229 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2229 - czwartek, 2.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Iwona urodzi dziecko Marka! Romans pasierbicy z ojczymem okazał się brzemienny w skutkach. Pyrka ukrywała ciążę przez długi czas i unikała Złotego.

Dopiero niedawno zdecydowała się powiedzieć prawdę rodzeństwu, a niedługo później wieść o ciąży dotarła również do Marka. Bohater "Barw szczęścia" domyślił się, że to jego dziecko i postanowił wziąć odpowiedzialność za jednorazową przygodę.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2229: Klara będzie patrzyła jak Hubert umiera! Śmierć mózgu Pyrki i dramatyczna prośba

Tymczasem Witek o niczym nie będzie miał pojęcia aż do narodzin siostry. Marek nie powie mu o ciąży Iwony, zamiast tego zostawił syna pod opieką Grzelaków i wyjechał z Warszawy opiekować się pasierbicą. Nastolatek wpadł w poważne kłopoty. W nowej szkole poznał nie za ciekawe towarzystwo, które wciągnęło go w narkotyki. Będzie z nim tylko gorzej!

W 2228 odcinku bohaterka urodzi, a już w 2229 odcinku Marek zobaczy się z Witkiem. Nie zważając na stan syna powie mu o rodzeństwie. Chłopak zarzuci ojcu, że wcale o niego nie dba! Na domiar złego lekarz prowadzący młodocianego narkomana zaleci mu zamknięcie Witka w specjalnym ośrodku. Czy nastolatek stoczy się na dno? Czy Marek go porzuci? Przekonamy się oglądając 2229 odcinek serialu "Barwy szczęścia". Zobacz zwiastun odcinków poniżej.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2228: Iwona urodzi córkę ojczyma Marka w tajemnicy przed rodziną! Krystyna nie dowie się, że ma wnuczkę