Barwy szczęścia, odcinek 2228: Iwona urodzi córkę ojczyma Marka w tajemnicy przed rodziną! Krystyna nie dowie się, że ma wnuczkę

2020-03-03 15:33 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2228: Iwona urodzi córkę ojczyma Marka w tajemnicy przed rodziną! Krystyna nie dowie się, że ma wnuczkę
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2228: Iwona urodzi córkę ojczyma Marka w tajemnicy przed rodziną! Krystyna nie dowie się, że ma wnuczkę

Poród Iwony (Izabela Zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" nastąpi dość nieoczekiwanie i w absolutnej tajemnicy przed rodziną! Na długo przed terminem porodu ciężarna Iwona dowie się, że życie jej dziecka jest zagrożone. Prawdę o ciąży pozna wreszcie ojczym Iwony, Marek Złoty (Marcin Perchuć), z którym Pyrka spędziła jedną noc. Zaraz po narodzinach córki Iwony i Marka w 2228 odcinku "Barw szczęścia" świeżo upieczeni rodzice postanowią ukryć przed Krystyną (Hanna Bieluszko), że została babcią! Dlaczego?

"Barwy szczęścia" odcinek 2228 - czwartek, 2.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona i Marek z "Barw szczęścia" zostaną rodzicami, a to oznacza tylko jedno - Złoty nareszcie dowie się, że pasierbica zaszła z nim w ciążę po zaledwie jednej wspólnej nocy. Wiadomość o ciąży spadła na Iwonę jak grom z jasnego nieba. Tylko siostrze Agacie (Natalia Zambrzycka) przyznała się kto jest ojcem jej dziecka.

Przez długi czas Pyrka nie będzie miała odwagi powiedzieć Markowi, że nosi pod sercem jego córkę! Prawda wyjdzie na jaw kiedy wkrótce w "Barwach szczęścia" wyjdzie na jaw, że ciąża Iwony jest zagrożona! Poruszony tą nowiną Marek zaproponuje przybranej córce, a zarazem byłej kochance, żeby znów z nim zamieszkała.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2227: Straszny poród Iwony. Marek porzuci córkę przez narkotyki

Poród Iwony w 2227 odcinku "Barw szczęścia" rozpocznie się na 10 tygodni przed terminem! Pyrka poczuje silne skurcze, które początkowo weźmie za zwykłą kolkę. Po chwili zacznie zwijać się z bólu, a lekarzowi  z pogotowia, który przyjedzie na wezwanie Marka przyzna się, że brała leki na podtrzymanie ciąży.

Dziecko Iwony i Marka urodzi się przedwcześnie w 2227 odcinku "Barw szczęścia", ale ich córeczka będzie zdrowa. Jak podaje "Świat Seriali" Iwona nie będzie mogła przytulić córki, bo maleństwo trafi do inkubatora. Na szczęście życie mamy i dziecka nie będzie zagrożone. - Nie myślałem, że kiedykolwiek będę jeszcze szczęśliwy... - wyzna wzruszony Marek.

Marek w 2228 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miał jednak odwagi pochwalić się matce, że znów został ojcem, że pasierbica Iwona urodziła mu córkę! Krystyna (Hanna Bieluszko) nie będzie miała pojęcia ani o romansie syna z Iwoną, ani o narodzinach wnuczki. Prawdę pozna tylko Witek (Witold Sosulski), nastoletni syn Marka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2223: Hubert w śpiączce po operacji mózgu! Odłączą go od aparatury?

Barwy szczęścia odc. 2093. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2093. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Najnowsze