Barwy szczęścia, odcinek 2312, Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska), Dominika (Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2312, Stawicki (Piotr Borowski), Aneta (Zofia Zborowska), Dominika (Chapko)

Barwy szczęścia, odcinek 2312: Dominika przyłapie Stawickiego na randce z Anetą

2020-10-17 9:36

W 2312 odcinku "Barw szczęścia" Aneta (Zofia Zborowska) będzie przekonana, że czeka ją upojna noc ze Stawickim (Piotr Borowski). Od jakiegoś czasu romansują ze sobą poprzez aplikację randkową i wreszcie się umówili. Aneta jest świadoma, że lekarz ma partnerkę, ale to w ogóle jej nie przeszkodzi w uwiedzeniu go. Zaczęła zaniedbywać nawet pracę, na rzecz wymiany czułych słówek w telefonie. W 2312 odcinku "Barwy szczęścia" wystroi się i zapuka do drzwi Zbigniewa. Ten jednak będzie nieco zdziwiony, a już na pewno Aneta dozna szoku, kiedy zobaczy Dominikę (Karolina Chapko).

"Barwy szczęścia" odcinek 2312 - czwartek 22.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2312 odcinku "Barwy szczęścia" Aneta będzie pochłonięta romansowaniem ze Zbigniewem. Dojdzie nawet do tego, że zacznie zaniedbywać swoich pacjentów. Dlatego Malwina (Joanna Gleń) doradzi jej, aby wreszcie spotkała się z nim na żywo. Kobieta uzna to za dobry pomysł, dlatego poświęci mnóstwo czasu, aby wyglądać oszałamiająco i zapuka do drzwi Stawickiego. W 2312 odcinku "Barwy szczęścia" dozna jednak szoku i nie będzie wiedziała co zrobić. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Stawicki z "Barw szczęścia" dał się poznać jako bardzo surowa i stanowcza osoba. Odkąd zamieszkał z Dominiką, zaczął traktować ją jak sprzątaczkę i pomoc domową. Doszło do tego, że kobieta nie robi nic innego, jak usługiwanie mu. On odpłaca jej się wyśmiewaniem się z niej i jej znajomych. Trzeba jednak przyznać, że nigdy dotąd nie zdradził Dominiki. Wygląda na to, że w 2312 odcinku "Barw szczęścia" zrobi to po raz pierwszy. W końcu napisał w aplikacji, że chce spotkać się z Anetą na randkę. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

W 2312 odcinku "Barw szczęścia" Aneta będzie bardzo podekscytowana spotkaniem z kochankiem. Czekała na to dłuższy czas i w końcu ma zamiar go uwieść. Kiedy pojawi się pod domem lekarza, on będzie się wydawał zaskoczony wizytą. Czy to jakaś nowa gra? Do tego po chwili w tym samym miejscu pojawi się Dominika... W 2312 odcinku "Barw szczęścia" na Anetę i Zbigniewa czeka niemała niespodzianka. Tylko czy będą z tego powodu zadowoleni? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze