Barwy szczęścia, odcinek 2312: Stawicki na seks randce z Anetą! Zdradzi Dominikę?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2312: Stawicki na seks randce z Anetą! Zdradzi Dominikę?

Barwy szczęścia, odcinek 2312: Stawicki na seks randce z Anetą! Zdradzi Dominikę?

2020-10-07 17:27

W 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) i Aneta (Zofia Zborowska) wreszcie spotkają się na żywo! Dotąd romansowali tylko przez aplikację randkową "Swater". Kobiecie kompletnie nie przeszkadza fakt, że Zbigniew ma partnerkę, z którą mieszka. Aneta w 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie bardzo podekscytowana, że wreszcie umówiła się na randkę z lekarzem. Poświęci czas na staranne szykowanie, aby zrobić na nim wrażenie. Pójdzie do domu Zbigniewa z konkretnymi oczekiwaniami co do wieczoru. Jak potoczy się randka kochanków? Czy Stawicki od razu zdradzi Dominikę (Karolina Chapko)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2312 -  czwartek 22.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia"Aneta wreszcie doczeka się randki ze Stawickim. Od jakiegoś czasu romansowali, pisząc ze sobą za pomocą aplikacji randkowej "Swater". Nie szczędzili sobie czułych słówek. Szczególnie Aneta mocno zaangażowała się w relacje z lekarzem. Nawet będąc w pracy, cały czas sięgała po telefon. Dlatego w 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zrobi wszystko, aby wyglądać dla lekarza oszałamiająco.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Marek przez Iwonę zapomni o synu narkomanie! Matka Krystyna mu tego nie daruje

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" to Malwina (Joanna Gleń) namówi Anetę do zrobienia pierwszego, poważniejszego kroku. Zobaczy, że koleżanka nie może przestać myśleć o Stawickim, więc podpowie mu, żeby się z nim umówiła. Aneta stwierdzi, że to dobry pomysł, a Zbigniew przystanie na propozycję. Kiedy wystrojona pójdzie do jego domu, ten otworzy jej drzwi i będzie zaszokowany. Niestety zdziwienie Zbigniewa w 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie będzie spowodowane pięknym wyglądem kochanki. Lekarz najzwyczajniej w świecie się jej nie spodziewał.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Aneta 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie będzie wiedziała jak się zachować. Wyjdzie na to, że lekarz nie miał pojęcia o jej wizycie. Nie zrozumie dlaczego, skoro sama się z nim umawiała poprzez aplikację. Stawicki również będzie zdziwiony całym zajściem. W 2312 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wszystko stanie się jasne, kiedy w domu pojawi się również Dominika. Jak potoczy się wieczór pełen niespodzianek? Dowiemy się już wkrótce, z kolejnych odcinków "Barw szczęścia".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze