Barwy szczęścia, odcinek 2295: Aneta będzie miała romans ze Stawickim! Te czułe słówka są dowodem!

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2295: Aneta będzie miała romans ze Stawickim! Te czułe słówka są dowodem!

Barwy szczęścia, odcinek 2295: Aneta będzie miała romans ze Stawickim! Te czułe słówka są dowodem!

2020-09-29 10:53

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) znów udowodni na co go stać! Pomimo że namówił Dominikę (Karolina Chapko) na wspólne mieszkanie w jego willi i uzależnia ją od siebie, nie przeszkadza mu to w bezczelnych romansach. W 2259 odcinku "Barw szczęścia" Aneta (Zofia Zborowska), będzie wyraźnie zainteresowana lekarzem. Odkąd wyśledziła go w aplikacji randkowej, czekała na jego ruch. I faktycznie, w 2295 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki zacznie być bardzo zainteresowany kobietą. Namiętne wiadomości będą tego dowodem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2295 - wtorek, 29.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki znów okaże się facetem bez zasad. Będąc w związku z Dominiką, którą cały czas wykorzystuje i robi z niej kurę domową, założył konto na aplikacji randkowej. Jego profil znalazła Aneta, która wciąż szuka drugiej połówki. Stawicki z "Barw szczęścia" umieścił pod swoim zdjęciem w aplikacji, dość niewybredny opis.

"Szukam drugiej połówki na całe życia lub tylko do zabawy" - napisał na portalu Stawicki.

Nie brzmi to, jakby specjalnie miał się przejmować Dominiką i jej uczuciami. Za to Anecie nie przeszkadza frywolny stosunek do relacji, reprezentowany przez lekarza.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata i jej szef przyłapani na gorącym uczynku. Te zdjęcia ich pogrążą

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" relacja Stawickiego i Anety zdecydowanie nabierze tempa. Dojdzie do tego, że kobieta nie będzie mogła skupić się na pracy, bo cały czas poświęci na romansowanie ze Zbigniewem, pisząc na internetowym chacie. Będzie zachowywała się jak zakochana nastolatka. Ciągle chichocząc, nie oderwie się od telefonu. Dojdzie do tego, że poprosi o przesunięcie wizyty pacjenta o kilka minut, ponieważ będzie chciała jeszcze chwilkę porozmawiać z kochankiem. W 2295 odcinku "Barw szczęścia" ich flirt będzie przybierał na sile.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Żona Romanowskiego odkryje jego romans z Agatą. Roześle wszystkim fotki kochanków

Aneta w 2295 odcinku "Barw szczęścia" będzie coraz bardziej pochłonięta relacją ze Zbigniewem. W romantycznych wiadomościach napiszą o tym, że chcieliby znaleźć się na bezludnej wyspie, z daleka od wszystkich ludzi. Uśmieszki i żarty, to dopiero początek ich romansu. Czy Stawicki w 2295 odcinku "Barw szczęścia" posunie się o krok dalej i wyląduje z kobietą w łóżku? Dowiemy się już wkrótce! Jedno jest pewne, ich znajomość nie będzie miała nic wspólnego z przyjaźnią.

Najnowsze