Barwy szczęścia, odcinek 2301: Żona Romanowskiego odkryje jego romans z Agatą. Roześle wszystkim fotki kochanków

i

Autor: Ipla Barwy szczęścia, odcinek 2301: Żona Romanowskiego odkryje jego romans z Agatą. Roześle wszystkim fotki kochanków

Barwy szczęścia, odcinek 2301: Żona Romanowskiego odkryje jego romans z Agatą. Roześle wszystkim fotki kochanków

2020-09-27 16:27

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) narobi sobie wrogów w "Fit-Zdrowie". Wszystko przez jej podejrzane relacje z Romanowskim (Maciej Jachowski) oraz to, że została wmieszana w jego romans z Miką (Ewa Mosakowska). Kiedy przyłapała koleżankę z pracy z pocałunkach z szefem, obiecała dochować tajemnicy o romansie. Wyjechała również na służbowy wyjazd razem z dwójką kochanków, jako przykrywka do ich relacji. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" cały zarząd dostanie zdjęcia Agaty i Romanowskiego w dwuznacznych sytuacjach. Żona Romanowskiego jej nie odpuści, a ona spali się ze wstydu.

"Barwy szczęścia", odcinek 2301 - środa 07.10.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata przeżyje prawdziwy koszmar. Odkąd została wmieszana w romans koleżanki z pracy z szefem, musi ich kryć. Sytuacji nie polepsza fakt, że Romanowski wydaje się być zainteresowany również ją. Kazał Agacie jechać na wspólny służbowy wyjazd do Hiszpanii, żeby była przykrywką dla relacji łączących do z Miką. W drodze na lotnisko, podarował jej jednak kosztowny prezent, którego raczej nie daje się podwładnej. Szef wyraźnie gustuje w młodych dziewczynach i romans z Miką przestał do satysfakcjonować. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie mieć z tego powodu wielkie problemy.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" wszystko obróci się na niekorzyść Agaty. Żona Romanowskiego domyśli się, że mąż ma romans. Kazała z ukrycia robić zdjęcia męża i jego kochanki. Na fotografiach nie będzie jednak widać Miki, a Agatę! Szef dość mocno się do niej spoufalał i kupił jej drogi prezent. Nie wiedział jednak, że zapinając naszyjnik na szyi Agaty, ktoś robił im zdjęcia. Żona Romanowskiego w 2301 odcinku "Barw szczęścia" wścieknie się i roześle zdjęcia po całym biurze.

Przeczytaj: Barwy szczęścia: To szok, co wymyśli Justin! Sandra będzie załamana

Żona Romanowskiego w 2301 odcinku "Barw szczęścia" wywoła prawdziwy skandal. Zdjęcia Agaty i Romanowskiego zostaną wysłane do pracowników "Fit-Zdrowie", ale też do całego zarządu! Agata zostanie postawiona w roli kochanki, a Mika nie poniesie konsekwencji. Agata z "Barw szczęścia" nie będzie mogła pojąć, czemu padła ofiarą takiego numeru, skoro chciała tylko pomóc koleżance z pracy... Czy zostanie zwolniona? I jak zareaguje Romanowski? Dowiemy się już wkrótce.

Najnowsze