Barwy szczęścia 2301: To koniec Agaty i Patryka? Będzie miał dowody na zdradę i kłamstwa

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia 2301: To koniec Agaty i Patryka? Będzie miał dowody na zdradę i kłamstwa

Barwy szczęścia 2301: To koniec Agaty i Patryka? Będzie miał dowody na zdradę i kłamstwa

2020-09-25 10:38

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) naje się koszmarnego wstydu. Patryk (Konrad Skolimowski) zawsze był zazdrosny o Romanowskiego (Maciej Jachowski). Prezes "Fit-Zdrowie" ma słabość do pięknych i młodych kobiet. Kiedy Agata odkryła jego Romans z Miką (Ewa Mosakowska), szef nakazał jej wyjazd służbowy we 3, aby pracownicy i żona Romanowskiego nie domyślili się romansu. Szybko się okazało, że prezes jest również zainteresowany Agatą. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Patryk będzie miał pewność, że jego podejrzenia są słuszne, a narzeczona kłamie i go zdradza.

"Barwy szczęścia", odcinek 2301 - środa 07.10.2020, o godz. 20:10 w TVP2

Agata z "Barw szczęścia" została wplątana w romans prezesa i Miki. Na początku wydawało się, że wystarczy, aby siedziała cicho i nikomu nie mówiła o flirtach między tą dwójką. Postanowiła się więc nie wtrącać. Szybko okazało się jednak, że Romanowski ma słabość do młodych kobiet, a Agata jest zdecydowanie w jego typie. Chociaż prezes ma żonę, nie przeszkadza mu to w biurowych romansach. Zainteresowany Agatą, kazał jej jechać z nim i Miką na wyjazd służbowy do Hiszpanii. Miała być przykrywką dla jego romansu z Miką, ale tak naprawdę Romanowski z "Barw szczęścia" chciał mieć Agatę blisko siebie...

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" żona Romanowskiego wkroczy do akcji. Zacznie podejrzewać, że mąż nie był na żadnym wyjeździe służbowym, a zabawiał się z pracowniczkami. Tymczasem Agata, speszona całą sytuacją, będzie starała się przekonać szefa, żeby przyznał się do romansu. Niestety, w 2301 odcinku "Barw szczęścia" żona Romanowskiego będzie szybsza. Roześle całemu zarządowi i pracownikom "Fit-Zdrowie" zdjęcia, na których będzie Romanowski i Agata. Dziewczyna mocno to przeżyje, a wszyscy będą myśleli, że to ona ma romans, nie Mika.

Przeczytaj: Barwy szczęścia: To szok, co wymyśli Justin! Sandra będzie załamana

Agata w 2301 odcinku "Barw szczęścia" załamie się. Padnie ofiarą plotek i śmiechów. Żona Romanowskiego zrobi jej wstyd na całą firmę. Tymczasem Patryk, który również podejrzewał romans w pracy, będzie nadal podejrzliwy. Czy zdjęcia od żony Romanowskiego dotrą również do niego? Wtedy miałby dowód, że faktycznie narzeczona go zdradza. Wszystko wyjaśni się w 2301 odcinku "Barw szczęścia" i w kolejnych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze