Barwy szczęścia, odcinek 2291: Agata oszuka Patryka przed ślubem. Wyjedzie z szefem na rajskie wakacje

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2291: Agata oszuka Patryka przed ślubem. Wyjedzie z szefem na rajskie wakacje

Barwy szczęścia, odcinek 2291: Agata oszuka Patryka przed ślubem. Wyjedzie z szefem na rajskie wakacje

2020-09-23 10:51

W 2291 odcinku "Barw szczęścia" Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) czeka poważna kłótnia. Po odwiedzinach Jezierskich, chłopak będzie chciał przekonać Agatę do inwestycji w biznes ojca. Agata narazi mu się, bo nie wyobrazi sobie wejścia w interes z Kornelem (Jakub Bohosiewicz). Już samo to, doprowadzi do ostrej wymiany zdań. Kiedy w 2291 odcinku "Barw szczęścia" Agata dostanie propozycję nie do odrzucenia od swojego szefa, okaże się, że może to być początek końca ich narzeczeństwa.

"Barwy szczęścia", odcinek 2291, środa 23.09.2020, o godz. 20:10, na antenie TVP2

Agata w 1530 odcinku narazi się swojemu narzeczonemu, bo nie będzie chciała wejść w interesy z jego ojcem. Chociaż Patryk wyraźnie chciałby zainwestować pieniądze i dobrze na tym zarobić, jego dziewczyna kompletnie go nie poprze. Nie okaże mu wsparcia w tej sytuacji, co doprowadzi do ostrej wymiany zdań. Na domiar złego w 1530 odcinku "Barw szczęścia" prezes Romanowski (Maciej Jachowski) złoży Agacie dwuznaczną propozycję wyjazdu, której nie będzie mogła odrzucić. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Dominika odejdzie od Stawickiego? Kochanek nieźle ją załatwi, a Damian przewidzi najgorsze!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Romanowski nie odpuści Agacie w 1530 odcinku "Barw szczęścia". Kiedy dziewczyna odkryła jego romans z Miką (Ewa Mosakowska), para boi się, że Pyrka ich wyda. Chociaż Romanowski ma żonę, nie przeszkadzało mu to w poderwaniu podwładnej. Agata przyłapała ich na gorącym pocałunku, ale obiecała, że nie wyjawi ich sekretu. W 1530 odcinku "Barw szczęścia" prezes będzie chciał mieć pewność, że ich tajemnica nie wyjdzie na jaw. Każe Agacie pojechać w służbową podróż na Wyspy Kanaryjskie z nim i Miką, aby nikt nie nabrał podejrzeń co do dwójki kochanków. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Szokująca decyzja Sławki. Nawet Agata nie powstrzyma matki Patryka

Agata w 1530 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie chciała zgodzić się na wyjazd. Odmówi prezesowi, ale ten będzie nieugięty. Zagrozi jej, że wyda specjalne polecenie służbowe i Agata nie będzie miała wyjścia. Do tego Mika zacznie błagać ją o to, aby się zgodziła. Zmieszana Agata w 1530 odcinku "Barw szczęścia" w końcu ulegnie. Niestety, po przyjściu do domu będzie musiała przekazać wieści Patrykowi. Spędzenie czasu na rajskich wakacjach z Romanowskim, z pewnością rozwścieczy chłopaka. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze