Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata i jej szef przyłapani na gorącym uczynku. Te zdjęcia ich pogrążą

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata i jej szef przyłapani na gorącym uczynku. Te zdjęcia ich pogrążą

Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata i jej szef przyłapani na gorącym uczynku. Te zdjęcia ich pogrążą

2020-09-28 21:40

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) wyjedzie z szefem Romanowskim (Maciej Jachowski) na służbowy wyjazd do gorącej Hiszpanii. Pyrka zdecydowała się jechać na Wyspy Kanaryjskie, aby być przykrywką dla romansu szefa z koleżanką z pracy - Miką (Ewa Mosakowska). Bardzo zależy na karierze w "Fit-Zdrowie", dlatego zgodziła się na taki układ, tym bardziej, że szef bardzo nalegał, bo Agata też mu się spodobała. Nie będzie wiedziała, że w 2295 odcinku "Barw szczęścia" wszystkiego domyśla się żona Romanowskiego, która pośle za nimi detektywa. W 2295 odcinku "Barw szczęścia" zrobi im kilka kompromitujących zdjęć.

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski przyjedzie po Agatę, żeby zabrać ją na lotnisko. Przy okazji spotka Patryka (Konrad Skolimowski), który żywi do niego wyraźną niechęć. Chociaż wyjazd do Hiszpanii, ma być wyjazdem służbowym, trudno mu w to uwierzyć. Tym bardziej, że Romanowski wydaje się być bardzo zainteresowany Agatą. Od dawna wiadomo, że szef ma słabość do młodych kobiet, a relacja z Miką najwyraźniej mu nie wystarczy. W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie będzie wiedziała, jakie skutki przyniesie jej chęć krycia koleżanki z pracy przez żoną Romanowskiego.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek wystawiony na pośmiewisko! Nie darują mu tej zmiany?! Czy chodzi o dawną miłość, graną przez Martę Juras?

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" za autem Romanowskiego ruszy wynajęty przez jego żonę detektyw. Nieświadomy tego prezes, stanie i zacznie czule mówić do Agaty. Uda, że interesuje się jej związkiem z Patrykiem i czy chłopak nie jest o niego zazdrosny. Przybliży się do dziewczyny i dotknie ją. Powie, że jest jej bardzo wdzięczny za dyskrecję i oddanie firmie. W 2295 odcinku "Barw szczęścia" wszystko to zostanie uwiecznione na zdjęciach, a na fotografiach będzie wyglądało to tak, jakby Agata i Romanowski byli w bardzo zażyłych relacjach.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski pójdzie o krok dalej. Podaruje dziewczynie kosztowny naszyjnik. Pyrka nie będzie chciała przyjąć prezentu, ale szef przekona ją, że to prezent od firmy. Zaproponuje, że założy jej nową błyskotkę na szyję. Zmieszana Pyrka nie będzie wiedziała co robić. Zestresowana zgodzi się. Czujny detektyw w 2295 odcinku "Barw szczęścia" uwieczni wszystko na zdjęciach. Żona Romanowskiego będzie zdecydowanie wściekła, kiedy zobaczy dowody zdrady męża.

Barwy szczęścia odc. 2295. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2295. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia odc. 2295. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2295. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia odc. 2295. Patryk (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2295. Patryk (Konrad Skolimowski), Agata (Natalia Zambrzycka)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze