Barwy szczęścia, odc. 2266. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2266. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

Barwy szczęścia. Darek wystawiony na pośmiewisko! Nie darują mu tej zmiany?! Czy chodzi o dawną miłość, graną przez Martę Juras?

2020-09-27 20:11

W 2298 odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) przeżyje straszne upokorzenie! Totalna zmiana, na jaką będzie musiał się przygotować, to będzie dla niego cios "poniżej pasa"... Niestety, nawet kochający Władek (Przemysław Stippa) będzie się śmiał do rozpuku z byłego piłkarza... Jak Darek zareaguje, kiedy najbliższe otoczenie w 2298 odcinku "Barw szczęścia" wystawi go na pośmiewisko? Czy to wszystko z powodu dawnej miłości, którą zagra Marta Juras w serialu "Barwy szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2298 - piątek.210.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2298 odcinku "Barw szczęścia" do darka dotrze, że w życiu czeka go o0gromna zmiana i nic z tego, co było nie da się już uratować. Czy to dlatego, że Darek spotka dawną miłość i uświadomi sobie, że wcale nie jest gejem?

Dawna miłość Darka, Garbriela faktycznie pojawi się jako nowa dyrektorka szkoły, ale dopiero w 2301 odcinku "Barw szczęścia".  Co zatem spowoduje, że nawet Władeek będziee umierał ze śmiechu z zachowania swojego ukochanego? 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Otóż w 2298 odcinku "Barw szczęścia" Władek spróbuje namówić Darka na... założenie własnej firmy.  Sukcesy w nowej, pozasportowej branży Darka zwrócą na niego uwagę otoczenia i partner zaproponuje mu, aby zaczął robić na tym pieniądze. W czym tak dobry okaże się były piłkarz?

Darek w 2298 odcinku "Barw szczęścia" na myśl o nowej karierze, wpadnie w prawdziwą wściekłość! 

- „Słodki Darek”? Jaja sobie ze mnie robicie. Były piłkarz i menadżer wziął się za cukiernictwo...

- A to wstyd? Byłby to zwrot w karierze, ale przynajmniej nie grozi kontuzją, aferami, łapówkami... - Władek bęzie próbował uspokoić Darka, ale niestety nie powstrzyma się przy tym od śmiechu. 

- Nie ma takiej opcji! Nie wystawię się na pośmiewisko! - zdecyduje Darek w 2298 odcinku "Barw szczęścia". 

 Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Żona Romanowskiego odkryje jego romans z Agatą. Roześle wszystkim fotki kochanków

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze