Barwy szczęścia, odcinek 2305: Agata ofiarą wstrętnych plotek w firmie. Nazwą ją Pyrka zdzirka!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2305: Agata ofiarą wstrętnych plotek w firmie. Nazwą ją "Pyrka zdzirka"!

Barwy szczęścia, odcinek 2305: Agata ofiarą wstrętnych plotek w firmie. Nazwą ją "Pyrka zdzirka"!

2020-10-13 20:15

W 2305 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) za romans z szefem, Andrzejem Romanowskim (Maciej Jachowski), nieźle oberwie! W firmie "Fit-Zdrowie" stanie się obiektem ohydnych plotek innych kolegów, a zarząd przeniesie się do działu, w którym kiedyś pracowała i obetnie jej pensje. Na domiar złego w 2305 odcinku "Barw szczęścia" wszyscy będą potępiać "kochankę szefa", a Agata dostanie nawet przezwisko "Pyrka zdzirka". Dziewczyna zupełnie się załamie, a wsparcie okaże jej tylko ukochany Patryk (Konrad Skolimowski).

"Barwy szczęścia" odcinek 2305 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Agata znów będzie miała problemy w pracy i zostanie przeniesiona do swojego starego działu - przez domniemany romans z szefem. Bo Romanowski wciąż nie przyzna się, że to nie Agata, ale Mika (Ewa Mosakowska) jest jego kochanką. Perfidny kłamca zmusi też ją, żeby go kryła i ratowała ich pozycję w firmie. Dlaczego? Bo od kiedy Mika nawiązała romans z Romanowskim, bardzo szybko awansowała.

Afera z romansem szefa w "Fit Zdrowie" w 2305 odcinku "Barw szczęścia" dotknie jednak głównie Agatę. Koledzy przyczepią jej łatkę „kochanki prezesa” i po cichu zaczną przezywać „Pyrka zdzirka”. Aż w końcu dziewczyna w końcu się załamie. Po powrocie do domu opowie o wszystkim Patrykowi, jej ukochany będzie w szoku. - Ciebie ukarali za romans Romanowskiego?!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2312: Stawicki na seks randce z Anetą! Zdradzi Dominikę?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

- Podobno tak przedstawił fakty, że to ja go uwiodłam! Nie mam siły z nim walczyć… - wyżali się narzeczonemu. Patryk w 2305 odcinku "Barw szczęścia" będzie oburzony. - Co za świnia! Nie możesz pozwolić, żeby szargał twoje dobre imię! Jednak zwykle waleczna Agata w 2305 odcinku "Barw szczęścia" nie zdoła się podnieść po takim ciosie. Jej kariera w "Fit Zdrowie" stanie pod znakiem zapytania. - A co ja mogę? On jest szefem, ja gówniarą, której nikt nie weźmie na serio!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2310: Marek przez Iwonę zapomni o synu narkomanie! Matka Krystyna mu tego nie daruje

Bo Agata jako kochanka Romanowskiego w 2305 odcinku "Barw szczęścia" zostanie zdegradowana do stanowiska, które kiedyś zajmowała, gdy dręczył ją Artur Durski (Maksymilian Rogacki). A poza tym dostanie znacznie mniejszą pensję!

Barwy szczęścia odc. 2305. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2305. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia, odc. 2300: Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej (Maciej Jachowski)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2300: Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej (Maciej Jachowski)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze