Barwy szczęścia, odcinek 2302: Szef Agaty zmusi ją, żeby kryła jego romans przez zarządem firmy

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2302: Szef Agaty zmusi ją, żeby kryła jego romans przez zarządem firmy

Barwy szczęścia, odcinek 2302: Szef Agaty zmusi ją, żeby kryła jego romans przed zarządem firmy

2020-10-08 9:06

W 2302 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie wyśmiewana przez całą załogę "Fit-Zdrowie". Wszystko za sprawą miłosnego trójkąta, w który wciągnął ją Romanowski (Maciej Jachowski) i jego kochanka Mika (Ewa Mosakowska). Pyrka miała być tylko przykrywką dla romansu biurowego, a tymczasem zazdrosna żona szefa, postanowiła rozesłać po firmie zdjęcia, na których widać, że to z Agatą Romanowski ja zdradził. W 2302 odcinku "Barw szczęścia" prezes nie podda się bez walki. Zmusi dziewczynę, żeby nie wydała jego i Miki przed zarządem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2302 - czwartek 8.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie cierpiała za chęć pomocy koleżance z pracy. Dotąd myślała, że bycie przykrywką dla romansu jej i szefa, będzie całkiem proste. Szybko się jednak okazało, że zazdrosna żona Romanowskiego, Martyna (Julia Szmałek), kazała śledzić każdy ich ruch i dzięki temu zdobyła dowody zdrady. Rozesłała zdjęcia każdemu pracownikowi "Fit-Zdrowie", na których Agata dostaje prezent od szefa, a ten zakłada jej drogi naszyjnik na szyję. W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski nie pozwoli jej wyjawić prawdy na temat jego i Miki.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2302: Agata wścieknie się na Sławkę. Raz na zawsze wygarnie matce Patryka co o niej myśli

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie postawiona pod ścianą. Romanowski i Mika nie będą chcieli wyjawić swojego romansu.

- Po mailu mojej żony zarząd domaga się wyjaśnień.

- To ty im jeszcze tego nie wyjaśniłeś?

- Chciałem to przegadać z tobą...

- Ze mną? Przecież to w ogóle nie jest moja sprawa. To jest między wami. Jedyne co mnie obchodzi to to, że miałeś romans z Miką, nie ze mną.

- Spokojnie

- Ale co spokojnie? Żadne z was nie potrafi powiedzieć prawdy. - Skwituje wściekła Pyrka w 2302 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Jowita zostanie luksusową prostytutką! Greta zmusi ją do seksu z klientem

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski nie będzie chciał ustąpić. Postara się ze wszystkich sił namówić Agatę, aby oczyściła jego dobre imię.

- Agatko posłuchaj, ja to wszystko przemyślałem i doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie jeśli to ty napiszesz maila do szefostwa. Napiszesz, że naszyjnik był prezentem od firmy, za wyniki sprzedażowe.

- Ale czy ty nie rozumiesz, że ja nie chce się w to mieszać.

- Posłuchaj, ja napiszę podobnego maila i to powinno wyciszyć sprawę.

Dla Romanowskiego w 2302 odcinku "Barw szczęścia" sprawa będzie prosta. To Agata ma wziąć winę na siebie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany