Barwy szczęścia, odcinek 2303: Jowita zostanie luksusową prostytutką! Greta zmusi ją do seksu z klientem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2303: Jowita zostanie luksusową prostytutką! Greta zmusi ją do seksu z klientem

Barwy szczęścia, odcinek 2303: Jowita zostanie luksusową prostytutką! Greta zmusi ją do seksu z klientem

2020-10-04 9:10

W 2303 odcinku "Barw szczęścia" Greta (Katarzyna Sowińska) okaże się osobą bez skrupułów. Bogata bizneswoman poszukuje młodych i atrakcyjnych dziewczyn do pracy jako prostytutki. Obiecuje im możliwość dużych zarobków w krótkim czasie. O ile Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) nie przystała na namowy Grety, tak Jowita (Magdalena Żak). z chęcią zgodziła się z nią współpracować. W 2303 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie odwrotu. Jowita będzie musiała się spotkać z klientem. Na jakie niebezpieczeństwo narazi się będąc prostytutką?

"Barwy szczęścia" odcinek 2303 - piątek, 9.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2303 odcinku "Barw szczęścia" Greta wezwie do siebie Jowitę. Jakiś czas temu siostra Patryka (Konrad Skolimowski) zgodziła się z nią współpracować, jako dziewczyna do towarzystwa. Greta nigdy nie miała skrupułów do niemoralnych posunięć. Oskarżyła w przeszłości Józka (Patryk Pniewski) o gwałt i przed kamerami robiła z siebie ofiarę. Chłopak okazał się niewinny, ale przebiegła kobieta, mająca powiązania z mafią, zajmie się w najbliższych odcinkach "Barw szczęścia" werbowaniem młodych dziewczyn do prostytucji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Lidka dzięki byłemu Sandry odkryje, że kochanka Radka chce tylko jego pieniędzy

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2303 odcinku "Barw szczęścia" Greta oznajmi Jowicie, że ma dla niej zadanie. Jedna z jej "podopiecznych" odwoła nagle swoje spotkanie z klientem, dlatego siostra Patryka będzie musiała ją zastąpić.

- Ale ja nie mogę, nie chcę! Od początku mówiłam, że nie jestem zainteresowana! - Jowita przestraszy się.

- Albo zastąpisz tę Marcelinę, albo będziesz musiała pokryć koszty! A nie będą niskie, bo to prestiżowa impreza... Rozumiemy się? - postawi sprawę jasno Greta w 2303 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina zakochana w alkoholiku Damianie, ale on woli inną. Nie uwolni się od bolesnej przeszłości

W poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" Greta także Oliwce proponowała pracę jako prostytutka. Dziewczyna jednak w porę zrozumiała, że to nielegalny biznes, z którego mogą być duże problemy. Nie podjęła się pracy i ze stanowczością odmówiła przyjęcia propozycji. Kiedy zobaczyła u Grety Jowitę, zrozumiała, że koleżanka podjęła się bycia prostytutką. Nikt poza nią nie będzie miał o tym pojęcia. W 2303 odcinku "Barw szczęścia" bezwzględna Greta przekaże jej wytyczne co do spotkania z klientem. Czy Jowita będzie sprzedawać swoje ciało, o czym nie będą wiedzieć Jezierscy? Dowiemy się wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze