Barwy szczęścia, odcinek 2303: Lidka dzięki byłemu Sandry odkryje, że kochanka Radka chce tylko jego pieniędzy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2303: Lidka dzięki byłemu Sandry odkryje, że kochanka Radka chce tylko jego pieniędzy

Barwy szczęścia, odcinek 2303: Lidka dzięki byłemu Sandry odkryje, że kochanka Radka chce tylko jego pieniędzy

2020-10-02 21:02

W 2303 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Lidka (Emilia Warabida) dowie się czego tak naprawdę Sandra (Joanna Opozda) chce od jej męża. Radek (Filip Kosior) zdradził ją z seksowną kelnerkę z Feel Good i twierdzi, że się zakochał. Mimo romansu ukochanego Lidka nie zrezygnuje tak łatwo z małżeństwa! Będzie walczyć o Radka i w 2303 odcinku "Barw szczęścia" z pomocą Alana (Rafał Maślak) odkryje prawdę o planach Sandry. Bo były kochanek kelnerki też dał się jej łatwo nabrać i omotać. A w grę będą wchodziły duże pieniądze!

"Barwy szczęścia" odcinek 2303 - piątek, 9.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Koniec Lidki i Radka w serialu "Barwy szczęścia" nie będzie tak oczywisty. Mimo zdrady i miłością, jaką Radek poczuł nagle do Sandry, ich romans nie jest wcale efektem wybuchu namiętności czy głębszych uczuć. Choć Radek powiedział żonie, że naprawdę się zakochał w kelnerce z Feel Good. W 2303 odcinku "Barw szczęścia" Lidka będzie walczyć o Radka - gotowa na wszystko, by mąż w końcu do niej wrócił. Z pomocą przyjedzie jej Alan, z którym pracuje w fitness klubie, były kochanek Sandry.

Patrz też:Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina zakochana w alkoholiku Damianie, ale on woli inną. Nie uwolni się od bolesnej przeszłości

To jemu Lidka w 2303 odcinku "Barw szczęścia" zwierzy się, że ukochany zostawił ją dla kelnerki. - Jak zawsze skuteczna... - westchnie Alan, który dobrze zna Sandrę i wie do czego jest zdolna. - Tak się jakoś dziwnie porobiło - stwierdzi Lidka, lecz Alan wyprowadzi ja z błędu. - Nie jakoś, tylko Sandra maczała w tym palce... Wcześniej czy później i tak rzuci Radka, bo ona zakochuje się wyłącznie w pieniądzach - doda trener.

Na dowód tych słów w 2303 odcinku "Barw szczęścia" wyjawi Lidce jak Sandra wciągnęła go do reality show "Ex - Ex", gdzie stawką była duża wygrana. - Dałem się wciągnąć w jej medialne gierki, a jej chodziło tylko o sławę i kasę. Od początku cię przed nią ostrzegałem, ale ty nie chciałaś mnie słuchać... - przypomni Alan koleżance z pracy.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Po wyznaniu Alana w 2303 odcinku "Barw szczęścia" Lidka postanowi uświadomić Radka kim naprawdę jest Sandra i o co jej chodzi. - Ja rozumiem, że przechodzisz teraz jakieś chwilowe zaćmienie umysłu i że Sandra cię omotała swoimi wdziękami. Ona traktuje tak każdego faceta - jak maszynkę do pieniędzy! Opamiętaj się... Ona zniszczy nasze małżeństwo, a potem i tak cię zostawi! Przecież mnie kochasz... A ja kocham ciebie... To się da jeszcze odkręcić, ja ci wszystko wybaczę, tylko zapomnij o niej!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

Tyle tylko, że zaślepiony miłością Radek w 2303 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie chciał słuchać Lidki. Nie zauważy, że Sandra upatrzyła go sobie jako kochanka, bo jest właścicielem Feel Good i dobrze prosperującej firmy cateringowej. Wkrótce Sandra pokaże jednak prawdziwą twarz! Tylko czy dla Radka nie będzie już za późno?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze