Barwy szczęścia, odcinek 2295: Radek przyzna się Lidce do zdrady. Sandra nieźle go omota

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2295: Radek przyzna się Lidce do zdrady. Sandra nieźle go omota

Barwy szczęścia, odcinek 2295: Radek przyzna się Lidce do zdrady. Sandra nieźle go omota - WIDEO

2020-09-29 10:59

W 2295 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Radek (Filip Kosior) zostawi żonę dla Sandry (Joanna Opozda)! Po wspólnej nocy z kelnerkę z Feel Good kochankowie odbędą trudną rozmowę o przyszłości ich romansu. Sprytna Sandra zażąda od Radka, żeby porzucił Lidkę (Emilia Warabida). Owinie sobie wokół palca do tego stopnia, że w 2295 odcinku "Barw szczęścia" Radek przekreśli swoje małżeństwo z Lidką, która jest przecież ciężko chora. Powie żonie o zdradzie i o tym, że kocha inną. Zobaczcie SCENĘ z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2295 - wtorek, 29.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Namiętna noc Sandry i Radka w serialu "Barwy szczęścia" nie będzie jednorazowym wyskokiem żonatego właściciela Feel Good, który uległ fascynacji seksowną kelnerką. Była gwiazda "Ex - Ex", która miała facetów na pęczki, zainteresowała się Radkiem, ale jej intencje nie są do końca szczere. Dość szybko zauważyła, że może sporo ugrać na romansie z szefem. W 2295 odcinku "Barw szczęścia" Sandra nie pozwoli, żeby Radek po jednej nocy ją rzucił i wrócił do Lidki. Użyje różnych sztuczek, żeby omotać jego jeszcze bardziej. I zniszczyć jego małżeństwo.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata i jej szef przyłapani na gorącym uczynku. Te zdjęcia ich pogrążą

Sandra po wspólnej nocy owinie sobie Radka wokół palca – robiąc wszystko, by odsunąć go od żony. - Podobno wam się z Lidką nie układa? Czy ściemniałeś, żeby mnie przelecieć?Śmiało, powiedz mi prosto w oczy, że to był błąd i nic do mnie nie czujesz…

A zauroczony, naiwny Radek w 2295 odcinku "Barw szczęścia" nie zdoła jej się oprzeć. - To nie powinno było się wydarzyć, ale nie jesteś mi obojętna...- Dobrze, to mi na razie wystarczy. Na razie... Naprawdę rozumiem, że ci ciężko... Nikt nie chce, żeby jego małżeństwo było porażką. - Nie traktuję mojego małżeństwa jak porażki... - zapewni Radek swoją kochankę w 2295 odcinku "Barw szczęścia", a ona nie będzie więcej naciskać.

Taktyka Sandry w 2295 odcinku "Barw szczęścia" szybko się sprawdzi, bo Radek  wyzna w końcu Lidce, że ją zdradził – łamiąc tym jej serce- Zakochałem się w innej kobiecie...- Co?! - Kocham inną kobietę!- To jakiś głupi żart?- Nie planowałem tego, po prostu tak wyszło...- Kto jest jest? Sandra? To nie może być prawda!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Zdradzona Lidka w 2295 odcinku "Barw szczęścia" ucieknie od męża, ale Radek ją dogoni, żeby się jakoś wytłumaczyć. - Lidka, uspokój się, proszę cię...Nie chciałem cię zranić!

- Ale zrobiłeś to! A ja ci ufałam! Dlaczego? Byłeś dla mnie wszystkim...- Ty dla mnie też, ale to się po prostu zdarzyło...- Co się zdarzyło? Uwiodła cię! Radek to nie miłość, tylko seks! Po tym wszystkim co razem przeszliśmy, nie możesz mnie zostawić dla młodszej!- Tu nie chodzi o wiek...- Radek w 2295 odcinku "Barw szczęścia" będzie się wykręcał prawdziwą miłością do Sandry, ale Lidka nie uwierzy. - A o co? Kocham cię, rozumiesz...

Patrz też: Barwy szczęścia. Darek wystawiony na pośmiewisko! Nie darują mu tej zmiany?

Barwy szczęścia odc. 2295. Radek (Filip Kosior), Sandra (Joanna Opozda)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2295. Radek (Filip Kosior), Sandra (Joanna Opozda)
Barwy szczęścia odc. 2295. Radek (Filip Kosior), Lidka (Emilia Warabida)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2295. Radek (Filip Kosior), Lidka (Emilia Warabida)
Barwy szczęścia odc. 2295. Radek (Filip Kosior), Lidka (Emilia Warabida)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2295. Radek (Filip Kosior), Lidka (Emilia Warabida)
Najnowsze