Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

2020-09-29 13:00

W 2301 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) podda się operacji przeszczepu nerki, żeby ratować życie ciężko chorego brata Jonasza (Bartosz Włodarczyk). Jak grom z jasnego nieba na rodzinę Sałatków spadnie poważna choroba, która zagrozi życiu nie tylko brata Józka, lecz także jego samego. Bo znany i zdolny piłkarz w 2301 odcinku "Barw szczęścia" odda nerkę młodszemu bratu, ale operacja skończy się komplikacjami. Tragiczne wieści dostanie ojciec Sałatków, Janusz (Andrzej Bienias). Czy Józek i jego brat przeżyją?

"Barwy szczęścia" odcinek 2301 - środa, 7.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Choroba brata Józka z "Barw szczęścia" spadnie na niego bardzo nieoczekiwanie. Dopiero co Sałatka wyjechał z żoną Julitą (Katarzyna Sawczuk) i córką Julcią (Julia Staniszewska) a już będzie musiał wrócić, żeby ratować Jonasza. Piłkarz stanie przed trudnym dylematem. Będzie musiał zdecydować, czy oddać swoją nerkę bliskiej osobie. Ich ojciec Janusz będzie liczył na to, że starszy syn ocali chorego brata. Na wieść o tym Darek (Andrzej Niemyt) poprosi jednak przyjaciela, by poważnie przemyślał decyzję, która zaważy na jego karierze sportowej. 

Patrz też: Barwy szczęścia 2301: To koniec Agaty i Patryka? Będzie miał dowody na zdradę i kłamstwa

Mimo wielu wątpliwości w 2301 odcinku "Barw szczęścia" Józek zdecyduje się na przeszczep. Nie będzie czasu na wahania, bo stan Jonasza gwałtownie się pogorszy. Do tego stopnia, że Sałatka nie zdąży nawet pojechać do Niemiec, żeby pożegnać się z Julitą i Julcią, powiedzieć żonie, co chce zrobić dla brata. Tuż przed operacją Jonasz podziękuje bratu za jego poświęcenie. W szpitalu podczas operacji Józka i Jonasza w 2301 odcinku "Barw szczęścia" cały czas będą czuwać Darek i Janusz. Z niepokojem czekając na wieści od lekarzy.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Co będzie z Józkiem po operacji? Dopiero w 2302 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że doszło do groźnych powikłań. Julita powiadomi swoją matkę Urszulę (Bożena Stachura), że z Józkiem jest bardzo źle. Żona Sałatki będzie potrzebowała więc pomocy Urszuli w opiece nad Julcią. Ale najpierw teściowa Józka odwiedzi go w szpitalu, żeby okazać wsparcie Januszowi. I zapewnić zięcia, że nie musi się martwić o żonę i córeczkę, bo ona pojedzie do nich di Niemiec.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Czy w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Józek wyzdrowieje i będzie mógł nadal grać w piłkę? To się dopiero okaże, ale jego przyszłość stanie pod wielkim znakiem zapytania.

Barwy szczęścia odc. 2299 Józek Sałatka (Patryk Pniewski), Jonasz (Bartosz Włodarczyk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2299 Józek Sałatka (Patryk Pniewski), Jonasz (Bartosz Włodarczyk)
Barwy szczęścia odc. 2299 Józek Sałatka (Patryk Pniewski), jego ojciec Janusz (Andrzej Bienias), Jonasz (Bartosz Włodarczyk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2299 Józek Sałatka (Patryk Pniewski), jego ojciec Janusz (Andrzej Bienias), Jonasz (Bartosz Włodarczyk)
Najnowsze