Barwy szczęścia, odcinek 2292: Jowita prostytutką. Siostra Patryka zmieni tożsamość i będzie pracować dla Grety

i

Autor: Ipla Barwy szczęścia, odcinek 2292: Jowita prostytutką. Siostra Patryka zmieni tożsamość i będzie pracować dla Grety

Barwy szczęścia, odcinek 2292: Jowita prostytutką. Siostra Patryka zmieni tożsamość i będzie pracować dla Grety

2020-09-24 11:06

W 2292 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) ponownie będzie robić paznokcie Grecie (Katarzyna Sowińska). Kobieta znów nie odpuści dwuznacznych propozycji i szemranych obietnic o dużych zarobkach. Zupełnie tak jak ostatnio, zapyta Oliwkę o to, czy ona i jej koleżanki nie potrzebują dobrze zarobić. Zirytowana studentka spławi Gretę. Chwilę później w 2292 odcinku "Barw szczęścia" do drzwi domu zapuka Jowita (Magdalena Żak). Greta będzie się do niej zwracać "Aniu", co bardzo zaskoczy Oliwkę. Zmieszana Jowita uda, że jej nie zna,

"Barw szczęścia" odcinek 2292 - czwartek 24.09.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2292 odcinku "Barw szczęścia" Greta znów będzie zasypywała Oliwkę pytaniami o to, czy ma ładne koleżanki, które chcą sporo zarobić. Kobieta dała się poznać jako bezwzględna osoba. To przez nią w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" aresztowano Józka (Patryk Pniewski), którego oskarżyła o podanie tabletki gwałtu. Szumnie opowiadała o tym w telewizji robiąc z siebie ofiarę. Prawda wyszła na jaw, ale Greta niczego się nie nauczyła. W 2292 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciała wciągnąć w swoje szemrane plany Oliwkę. Wygląda na to, że z Jowitą już jej się to udało.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2295: Agata zdradzi Patryka z szefem. Przyłapią ich w intymnej sytuacji

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Oliwka w 2292 odcinku "Barw szczęścia" będzie coraz bardziej zirytowana propozycjami Grety. Gdy skończy zabieg kosmetyczny, do drzwi zapuka Jowita. Greta powita ją używając imienia "Ania". Jowita, ubrana w sukienkę i w pełnym makijażu bardzo się speszy, kiedy zobaczy Oliwkę.

- Aniu chodź, siadaj. Zaraz przygotuję ci coś pysznego do picia - powie Greta do Jowity.

Oliwka nie będzie rozumiała co się dzieje, ale postanowi milczeć i w 2292 odcinku wyjdzie bez słowa.

Przeczytaj; Barwy szczęścia. Stawicki to seksoholik! Dominika zniszczy sobie życie. Fani mają tego dość!

Dla Oliwki w 2292 odcinku "Barw szczęścia" zacznie być jasne czym zajmuje się Jowita. Widać będzie, że ona i Greta są w bliskiej relacji. Kiedy wróci do domu, będzie mocno zaskoczona. Niedługo po niespodziewanym i dziwnym spotkaniu w domu Grety dostanie smsa od Jowity, która podaje się teraz za Anię.

"Proszę nie mów nikomu o naszym spotkaniu. Wszytko wyjaśnię!" - odczyta w 2292 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka.

Najnowsze