Barwy szczęścia, odcinek 2302: Agata wścieknie się na Sławkę. Raz na zawsze wygarnie matce Patryka co o niej myśli

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2302: Agata wścieknie się na Sławkę. Raz na zawsze wygarnie matce Patryka co o niej myśli

Barwy szczęścia, odcinek 2302: Agata wścieknie się na Sławkę. Raz na zawsze wygarnie matce Patryka co o niej myśli

2020-10-07 20:55

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) będzie miała ogromne kłopoty w pracy przez miłosny trójkąt, w który została wpędzona za sprawą Romanowskiego (Maciej Jachowski) i Miki (Ewa Mosakowska). Cały zarząd "Fit-Zdrowie" będzie z niej szydził. Tym bardziej kolejne pretensje i problemy ze strony Sławki (Ewelina Serafin), doprowadzą ją do szału. Matka Patryka (Konrad Skolimowski) w 2302 odcinku "Barw szczęścia" znów urządzi jej aferę, bo nie schudła tyle, ile by chciała. Agata w końcu nie wytrzyma i powie jej wprost co sądzi o jej ciągłym zawracaniu głowy i niestworzonych historiach.

"Barwy szczęścia" odcinek 2302 - czwartek 8.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Agata mocno oberwie za wszystkie próby krycia romansu prezesa i koleżanki z pracy. Chociaż starała się pomóc, to ją oskarżono o płomienny romans z szefem. Na domiar złego cały zarząd firmy, za sprawą zazdrosnej żony Romanowskiego, dowiedział się o tej sytuacji. Dlatego Pyrka w 2302 odcinku "Barw szczęścia" będzie bardzo zdenerwowana, a kiedy zobaczy Sławkę i usłyszy jakie rewelacje tym razem ma dla niej przyszła teściowa, wpadnie w szał.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Jowita zostanie luksusową prostytutką! Greta zmusi ją do seksu z klientem

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" roztrzęsiona Sławka znów napadnie Agatę. Przyjdzie pod siedzibę "Fit-Zdrowie: i zacznie wylewać swoje żale.

- Agatko, ja mam problem. - Zacznie lamentować kobieta.

- Jaki problem? - Zapyta wkurzona Pyrka.

 - Z tą twoją dietą, mi nic nie pomaga. Ja tak się strasznie źle czuję. Ty mi mówiłaś, że ja będę kwitnąć.

- Sławka, problem to mam ja, w pracy i to dość poważny, więc przepraszam cię, ale nie mam ani czasu, ani ochoty teraz słuchać o twojej diecie! - dosadnie wygarnie Agata w 2302 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2303: Lidka dzięki byłemu Sandry odkryje, że kochanka Radka chce tylko jego pieniędzy

W 2302 odcinku "Barw szczęścia" Sławka będzie zaskoczona reakcją Agaty. Dotąd dziewczyna była dla niej bardzo miła i wyrozumiała. To jednak nie przeszkodzi matce Patryka w dalszym zawracaniu jej głowy. Wyzna, że w ogóle nie może spać i kompletnie nic nie chudnie. Agata chcąc, nie chcąc, spojrzy na rozpiskę diety stworzoną przez nią dla Sławki. Zwróci uwagę na ilość przepisanych suplementów. W 2302 odcinku "Barw szczęścia"  okaże się, że Sławka brała kilka razy więcej tabletek, niż miała zalecane. Tym sposobem kobieta źle się czuje. Agata nie będzie miała siły do dyskusji z nią, a Sławka zażąda nowej diety.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze