Barwy szczęścia, odcinek 2301: Agata zapłaci za układy z Romanowskim. Wyleci z pracy?!

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2301: Agata zapłaci za układy z Romanowskim. Wyleci z pracy?!

Barwy szczęścia, odcinek 2301: Agata zapłaci za układy z Romanowskim. Wyleci z pracy?!

2020-09-29 13:40

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) doczeka się konsekwencji układów z Romanowskim (Maciej Jachowski). Chociaż została wplątana w jego romans z Miką (Ewa Mosakowska) przez przypadek, to na nią spadną dotkliwe konsekwencje za zażyłe stosunki z prezesem. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" żona Romanowskiego da im popalić! Kobieta zbierze odpowiednie dowody na ich romans i roześle je każdemu z firmy. Ambitna Pyrka, której zależało na pracy w "Fit-Zdrowie", nigdy nie spodziewałaby się takich konsekwencji.

"Barwy szczęścia", odcinek 2301 - środa 07.10.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata odczuje konsekwencje wplątania się w romans Romanowskiego z Miką. Kłopoty dziewczyny zaczęły się, kiedy nakryła szefa i koleżankę z pracy na pocałunkach w biurze. Na początku miała się nie wtrącać, ale Romanowski szybko zauważył, że Pyrka jest bardzo atrakcyjną dziewczyną i zainteresował się również nią. Pod pretekstem bycia przykrywki dla jego romansu, kazał Agacie wyjechać z nim i Miką na wspólny wyjazd służbowy. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" zazdrosna żona prezesa pokaże na co ją stać.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Agata w 2301 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że wplątała się w sytuację bez wyjścia. Tym bardziej, że Patryk (Konrad Skolimowski) również będzie coraz bardziej podejrzliwy i zdenerwowany na dziewczynę. Chwilę przed wyjazdem służbowym, w drodze na lotnisko, Romanowski podaruje Pyrce biżuterię, którą z chęcią założy jej na szyję. Nie będzie wiedział, że żona wynajęła detektywa, który miał za zadanie ich śledzić. On i Agata zostaną sfotografowani w różnych sytuacjach. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw w jakich.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

W 2301 odcinku "Barw szczęścia" Agata przeżyje kompletne upokorzenie. Żona Romanowskiego wyśle wszystkim pracownikom "Fit-Zdrowie" zdjęcia, na którym będzie widać, że prezes i Pyrka pozostają w bardzo bliskich relacjach. Oprócz wstydu, Agata będzie musiała znieść coś jeszcze. W 2301 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że zostaje przeniesiona na niższe stanowisko. Czy to jednak koniec konsekwencji? Dowiemy się już wkrótce!

Najnowsze