Barwy szczęścia, odcinek 2329: Intryga Agaty i Klary doprowadzi do rozpadu rodziny Pyrków! Marek znienawidzi Iwonę przez dziadków

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2329: Intryga Agaty i Klary doprowadzi do rozpadu rodziny Pyrków! Marek znienawidzi Iwonę przez dziadków

Barwy szczęścia, odcinek 2329: Intryga Agaty i Klary doprowadzi do rozpadu rodziny Pyrków! Marek znienawidzi Iwonę przez dziadków

2020-11-16 8:30

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Klara (Olga Jankowska) zaproszą na rodzinny obiad całą rodzinę Pyrków. Na siłę będą chciały pogodzić Iwonę (Izabela Zwierzyńska) z dziadkami. Nie przewidzą, że to będzie gwóźdź do trumny jej małżeństwa z Markiem (Marcin Perchuć), który wyzna, że Teresa (Joanna Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz) go nienawidzą. Patryk (Konrad Skolimowski) dowie się za to, że Iwona doradziła Agacie rozstanie z nim. W 2329 odcinku "Barw szczęścia" u Pyrków dojdzie do prawdziwej katastrofy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2329 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Klara wpadną na pomysł, żeby zorganizować rodzinny obiad. Zestresowane zaczną dekorować ogród wedle gustu Teresy. Widocznie zestresowane, wplątają w całą intrygę Huberta (Marek Molak) i Patryka. Już na początku Jezierski wyczuje, że dziewczyna nie jest z nim szczera. Kiedy zacznie rozmowę o ślubie, Pyrka natychmiast utnie temat. Zacznie myśleć czy to odpowiedni kandydat na męża, skoro sama Iwona doradzała jej rozstanie... W 2329 odcinku "Barw szczęścia" postara się unikać chłopaka.

- Pogadamy o tym później. Najważniejsi są dziadkowie. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej jazdy z Markiem - Agata przewidzi najgorsze. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Marek zacznie urządzać sceny przed wyjściem na spotkanie. Iwona będzie miała serdecznie dość jego niechęci do jej rodziny.

- Czy ty się boisz konfrontacji z dziadkami? - Zapyta wprost Iwona.

- A bo ty nie?

- Już nie. Powiedzieli mi wyraźnie, że najważniejsza jest Wioletka. 

Iwona  

- Jasne, a gdzie jest miejsce dla mnie? - Marek da do zrozumienia, że nie nie jest i nie chce być częścią rodziny.

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Iwona długo będzie musiała go namawiać do pójścia na rodzinne spotkanie. Małżeństwo od dawna chyli się ku upadkowi, a Marek na każdym kroku chce odsunąć się od żony. 

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" dziadkowie pojawią się na spotkaniu i będzie pozornie miło, ale to tylko dlatego, że przez marudzenie Marka, Iwona będzie bardzo spóźniona i nie dotrze szybko na miejsce. Zadzwoni do niej wściekły Hubert.

- Iwona, gdzie ty jesteś??? Dziadkowie już są! - Powie ze złością. 

Kiedy ona i Marek w końcu dojadą na miejsce, mina dziadków będzie mówić wszystko... Teresa z premedytacją zacznie rozmawiać o jego synu, a on widocznie się zdenerwuje. Odbierze to jako atak. Agata postara się uratować sytuację, ale w 2329 odcinku "Barw szczęścia" obiad rodzinny skończy się w mało przyjemnej atmosferze. Marek utwierdzi się w przekonaniu, że chyba nie warto być częścią tej rodziny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze