Barwy szczęścia, odcinek 2333: Agata popędzi Sławkę! Obrazi matkę Patryka i odwoła ślub

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2333: Agata popędzi Sławkę! Obrazi matkę Patryka i odwoła ślub

Barwy szczęścia, odcinek 2333: Agata popędzi Sławkę! Obrazi matkę Patryka i odwoła ślub

2020-11-25 20:04

Awantura u Pyrków w serialu "Barwy szczęścia"! Agata (Natalia Zambrzycka) nie zniesie dłużej Sławki (Ewelina Serafin), a zachowanie matki Patryka (Konrad Skolimowski) wyprowadzi ją z równowagi. To ona sprowokuje kłótnię z teściową i szczerze wygarnie Sławce co o niej myśli. Między Agatą a Jezierską w 2333 odcinku "Barw szczęścia" będzie naprawdę ostro. Na oczach wystraszonego Patryka kobiety zaczną obrzucać się błotem. A finale Pyrka wypędzi teściową ze swojego domu. I będzie bliska odwołania ślubu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2333 - środa, 25.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Przyszłość Agaty i Patryka z "Barw szczęścia" stanie pod znakiem zapytania. Nad ich ślubem zawisną czarne chmury z powodu konfliktu z matką. Sławka, która cały czas będzie próbowała wyciągnąć z "Fit-Zdrowia" duże pieniądze nie przyjmie do wiadomości, że niszcząc firmę Agaty, rujnuje także jej karierę. I związek z Patrykiem, który bardziej się będzie martwił o mamusię niż narzeczoną.

Patrz też:Barwy szczęścia, odcinek 2332: Stawicki przestanie udawać miłość do Dominiki! Pozwoli sobą pomiatać

Aż wreszcie w 2333 odcinku "Barw szczęścia" Agata wybuchnie! Nie zniesie dłużej zachowania Sławki, która nie odpuści walki o odszkodowanie z "Fit-Zdrowia" za pobyt w szpitalu po ich suplementach diety. Kiedy Agata odejdzie z firmy, matka Patryka spróbuje namówić ją na połączenie sił. Bo uzna, że synowa może być dla niej cennym źródłem informacji o działaniach podejrzanej korporacji. -Agatko skoro ty się zwalniasz, to zobacz jakie mamy teraz możliwości...- My?! - Pyrka nie uwierzy własnym uszom.

Sławka w 2333 odcinku "Barw szczęścia" będzie brnęła dalej w chore żądania. - My dwie. Ty już nie jesteś związana z "Fit-Zdrowiem", ale sporo o nich wiesz. A ja mam nową koncepcję jak ich załatwić! Pomożesz mi, to ci trochę odpalę z mojego odszkodowania. Zaraz ci pokażę jak ich załatwiła pewna Szwedka...- Jeszcze jedno słowo o "Fit-Zdrowiu" a przysięgam, że nie ręczę za siebie! - Agata wreszcie przestanie nad sobą panować.

- Co tak nerwowo? Rozumiem, że...- Nie Sławka! Właśnie ty nic nie rozumiesz! To jest cały problem! Ty myślisz tylko o sobie!

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Kiedy Patryk w 2333 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciał uspokoić coraz bardziej nakręconą Agatę, ta zażąda od niego, żeby nie wtrącał się w jej rozgrywki z jego matką.

- A ty daj mi wreszcie święty spokój! Między innymi przez ciebie odeszłam, przez twój egoizm i przez twoją chciwość! Nie udawaj niewiniątka! Milion razy prosiłam cię, żebyś odpuściła walkę z "Fit-Zdrowiem! To nie, widzisz tylko czubek własnego nosa!

Obrażona teściowa w 2333 odcinku "Barw szczęścia" zarzuci Agacie, że jest niesprawiedliwa. Ale Pyrka na tym nie poprzestanie. - Widziałam jak po moim trupie szłaś do swojej kamieniczki! Patryk nie będzie mógł tego dłużej słuchać. - Agata, chyba ci cukier skoczył...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa straci ojca! Piotr zabije się, a ona nie będzie chciała dłużej żyć

- To nie jest wina mojego cukru, tylko twojej pazernej matki! Jak tak ma wyglądać nasze małżeństwo, to ja serdecznie dziękuję - krzyknie Pyrka ukochanemu prosto w oczy. W 2333 odcinku "Barw szczęścia" oburzenie Sławki będzie tak wielkie, że w zapowie, że jej noga więcej w domu Pyrków nie stanie. Patryk nie załagodzi wojny między matką a narzeczoną, choć weźmie stronę Sławki. 

- Zastanów się synku z kim ty się związałeś! Tym razem wszelkie granice zostały przekroczone. Synku jak możesz pozwalać, żeby ta korporacyjna karierowiczka obrażała twoją matkę?! - rzuci na pożegnanie Jezierska. 

Po tej awanturze w 2333 odcinku "Barw szczęścia" Agata uprzedzi narzeczonego, że już nie chce z nim ślubu! Nie zniesie faktu, że jej ukochany jest pod tak silnym wpływem swojej mamusi.

Barwy szczęścia odc. 2333. Agata (Natalia Zambrzycka), Sławka (Ewelina Serafin)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2333. Agata (Natalia Zambrzycka), Sławka (Ewelina Serafin)
Barwy szczęścia odc. 2333. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2333. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski)
Barwy szczęścia odc. 2333. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski), Sławka (Ewelina Serafin)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2333. Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski), Sławka (Ewelina Serafin)
Najnowsze