M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

2021-01-15 16:56
M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?
Autor: MTL Maxfilm

Przerażająca tragedia w 1562 odcinku "M jak miłość"! Janek (Tomas Kollarik) zostanie padnie na ziemię postrzelony przez płatnego zabójcę tuż przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych)! Nie do opisania będzie rozpacz matki (Ewa Kasprzyk) Janka, panny młodej i szok wśród zebranych gości. Czy Janek przeżyje postrzał zawodowca? Dramatyczne sceny przed kościołem rozegrają się w 1562 odcinku "M jak miłość". Spełni się straszna przepowiednia wróżki, a żądna zemsty na Janku mafia będzie otwierać szampana.

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość", w dniu ślubu Soni i Janka wszystko będzie zapowiadało tragedię. Goście zaczną się niepokoić już w momencie, kiedy Janek i Sonia nie dotrą na czas o kościoła - pisaliśmy o tym TUTAJ. Ale prawdziwy dramat rozegra się, kiedy piękna para młoda pojawi się w końcu pod kościołem.

Piękna Sonia w sukni ślubnej od Uli, elegancki Janek w końcu pojawią się przed kościołem w 1562 odcinku "M jak miłość".  I kiedy już wszyscy odetchną, że nic się nie stało, a państwo młodzi szczęśliwi zaczną zmierzać w stronę ołtarza, ukryty zabójca odda precyzyjne strzały! Czy zawodowiec zabije Janka na oczach jego matki, narzeczonej i przyjaciół?  

Czytaj też: Pierwsza miłość, odcinek 3158: Koniec Kingi i Janka. Uratowała mu życie, a on ją zostawi - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
Autor: MTL Maxfilm

Sonia pod kościół w Lipnicy dotrze pod eskortą Rafał (Jakub Kucner), spóźniony Janek dotrze sam, a jego matka z Ulą i Bartkiem. Nikt z przejętych gości, a tym bardziej państwo młódzi, nie zauważy podejrzanego typa (Andrzej Mamcarz) siedzącego w zaparkowanym po drugiej stronie kościoła w samochodzie z przyciemnionymi szybami. To ten bandzior właśnie odda do Janka. śmiertelne strzały!

To płatny zabójca, wynajęty przez mafijnego mściciela Maksa Gadowskiego (Jarosław Rabenda), który ściga komendanta od dłuższego czasu. Gangster ma z Jankiem osobiste porachunki i to on wydał na niego wyrok śmierci! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> 

Dramat w 1562 odcinku "M jak miłość" rozegra się jak najlepszym amerykańskim filmie sensacyjnym. Kiedy Janek zacznie zbliżać się do ukochanej Soni, z piskiem opon podejdzie auto i padną strzały. Janek padnie na ziemię, jego matka rzuci się do niego, a zrozpaczoną Sonię będą trzymać Ula i Bartek. Czy Janek przeżyje postrzał zawodowca? A może Sonia zostanie wdową tuż przed ślubem i sama wychowa ich dziecko?  

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

M jak miłość, odc. 1562: Zabójca mafii (Andrzej Mamcarz)
Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE