M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

2021-01-15 16:56

Przerażająca tragedia w 1562 odcinku "M jak miłość"! Janek (Tomas Kollarik) zostanie padnie na ziemię postrzelony przez płatnego zabójcę tuż przed ślubem z Sonią (Barbara Wypych)! Nie do opisania będzie rozpacz matki (Ewa Kasprzyk) Janka, panny młodej i szok wśród zebranych gości. Czy Janek przeżyje postrzał zawodowca? Dramatyczne sceny przed kościołem rozegrają się w 1562 odcinku "M jak miłość". Spełni się straszna przepowiednia wróżki, a żądna zemsty na Janku mafia będzie otwierać szampana.

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość", w dniu ślubu Soni i Janka wszystko będzie zapowiadało tragedię. Goście zaczną się niepokoić już w momencie, kiedy Janek i Sonia nie dotrą na czas o kościoła - pisaliśmy o tym TUTAJ. Ale prawdziwy dramat rozegra się, kiedy piękna para młoda pojawi się w końcu pod kościołem.

Piękna Sonia w sukni ślubnej od Uli, elegancki Janek w końcu pojawią się przed kościołem w 1562 odcinku "M jak miłość".  I kiedy już wszyscy odetchną, że nic się nie stało, a państwo młodzi szczęśliwi zaczną zmierzać w stronę ołtarza, ukryty zabójca odda precyzyjne strzały! Czy zawodowiec zabije Janka na oczach jego matki, narzeczonej i przyjaciół?  

Czytaj też: Pierwsza miłość, odcinek 3158: Koniec Kingi i Janka. Uratowała mu życie, a on ją zostawi - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm

Sonia pod kościół w Lipnicy dotrze pod eskortą Rafał (Jakub Kucner), spóźniony Janek dotrze sam, a jego matka z Ulą i Bartkiem. Nikt z przejętych gości, a tym bardziej państwo młódzi, nie zauważy podejrzanego typa (Andrzej Mamcarz) siedzącego w zaparkowanym po drugiej stronie kościoła w samochodzie z przyciemnionymi szybami. To ten bandzior właśnie odda do Janka. śmiertelne strzały!

To płatny zabójca, wynajęty przez mafijnego mściciela Maksa Gadowskiego (Jarosław Rabenda), który ściga komendanta od dłuższego czasu. Gangster ma z Jankiem osobiste porachunki i to on wydał na niego wyrok śmierci! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>> 

Dramat w 1562 odcinku "M jak miłość" rozegra się jak najlepszym amerykańskim filmie sensacyjnym. Kiedy Janek zacznie zbliżać się do ukochanej Soni, z piskiem opon podejdzie auto i padną strzały. Janek padnie na ziemię, jego matka rzuci się do niego, a zrozpaczoną Sonię będą trzymać Ula i Bartek. Czy Janek przeżyje postrzał zawodowca? A może Sonia zostanie wdową tuż przed ślubem i sama wychowa ich dziecko?  

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2362: Wpadka Stawickiego. Pomyli Anetę z byłą kochanką Dominiką

M jak miłość, odc. 1562: Zabójca mafii (Andrzej Mamcarz)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)
Najnowsze