BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka?  - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

2021-01-14 22:54

Ula (Julia Kamińska) z serialu "BrzydUla" w 77 odcinku będzie w ciąży? Niepokojące objawy, test ciążowy i dramatyczne chwile w łazience w oczekiwaniu na wynik, który dla Uli będzie oznaczał tylko jedno - jeśli urodzi dziecko, to na pewno nie Marek (Filip Bobek) będzie jego ojcem, ale Artur Szczęsny (Karol Pocheć), z którym zdradziła ukochanego! Niestety Marek przeszkodzi Uli w zrobieniu testu ciążowego, więc wątpliwości w 77 odcinku "BrzydUli" będą mogły rozwijać badania krwi. Kiedy wymknie się z domu do przychodni wpadnie tam na... Artura! Co będzie dalej?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 77 - środa, 3.02.2021, o godz. 20 w TVN7

W 77 odcinku "BrzydUli" 2 Ula będzie podejrzewać, że jest w ciąży! Taką myśl podsunie jej przyjaciółka Ania (Monika Fronczek) tuż po tym jak Dobrzańska kompletnie rozbita wróci z pracy i zacznie przy niej płakać. Ula wraca z pracy kompletnie rozbita. Także Ala (Dorota Pomyłaka) zacznie tłumaczy stan Uli hormonami, stresem albo ciążą.

Przerażona Ula w 77 odcinku "BrzydUli" nie będzie w stanie nawet spokojnie myśleć o tym, że znów zostanie matką, bo stanie się dla niej jasne, że ciąża to efekt zdrady z Arturem. Z Markiem mają trójkę dzieci, najmłodszy Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek) nie skończył nawet roku, a Dobrzańscy od dawna ze sobą nie sypiają. Świadomość, że dziecko jest Artura, a nie Marka dobije Ulę jeszcze bardziej!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 70: Ula zostawi Marka po tym co od niego usłyszy! Nie wybaczy jej zdrady z Arturem - ZDJĘCIA

W 77 odcinku "BrzydUli" Ula będzie chciała szybko sprawdzić, czy naprawdę jest w ciąży i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gdy wyjdzie do apteki po test do domu wraca Marek. Przybity po spotkaniu z Aleksem (Mariusz Zaniewski), który ostatecznie odsunie go od władzy w firmie F&D będzie potrzebował krzepiącej rozmowy z żoną. Jednak w 77 odcinku "BrzydUli" 2 Uli trudno jej zebrać myśli i pocieszać męża, ponieważ sama będzie bardzo zdenerwowana z powody możliwej ciąży. Wszystko zacznie się walić i to w chwili kiedy między nią i Markiem dojdzie do porozumienia, kiedy wyjaśnią sobie wszystko i szczerze porozmawiają, a Marek nawet wybaczy jej zdradę z Arturem!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

Niestety w 77 odcinku "BrzydUli" zaraz po tym jak Ula pójdzie do łazienki zrobić test ciążowy przeszkodzi jej w tym Marek. Przez krótką chwilę Dobrzańska będzie snuła marzenia jak pięknie by było, gdyby naprawdę spodziewali się dziecka. Ich wspólnego! Jak bardzo Marek by się cieszył, że ich rodzina powiększy się o czwartego malucha. To wszystko jednak będą tylko fantazje Uli, która w 77 odcinku "BrzydUli" wymknie się nocą do Ani, żeby tam zrobić test. Jej ucieczkę zauważy jednak Marek. Niestety test ciążowy da bardzo niepokojący wynik!

Rankiem w 77 odcinku "BrzydUli" Dobrzańska wybierze się na badania krwi. Świadkiem jej wizyty w przychodni będzie Artur Szczęsny. Poza tym opakowania po teście ciążowym, które wrzuci do kosza na śmieci w łazience dostaną się niepowołane ręce.

BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ania (Monika Fronczek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ania (Monika Fronczek)
BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 77. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Najnowsze