BrzydUla 2, odcinek 70: Ula zostawi Marka po tym co od niego usłyszy! Nie wybaczy jej zdrady z Arturem

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 70: Ula zostawi Marka po tym co od niego usłyszy! Nie wybaczy jej zdrady z Arturem

BrzydUla 2, odcinek 70: Ula zostawi Marka po tym co od niego usłyszy! Nie wybaczy jej zdrady z Arturem - ZDJĘCIA

2021-01-12 22:05

W 70 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) odbędą bardzo bolesną rozmowę.Po tym jak Dobrzański zobaczy żonę z kochankiem Arturem (Karol Pocheć) nie zdoła wybaczyć jej zdrady. Zada Uli ważne pytanie o przyszłość ich małżeństwa i rodziny. Jakby wątpił w to, że ona chce jeszcze walczyć o tę miłość. Wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej kiedy w 70 odcinku "BrzydUli" Ula i Marek ruszą na pomoc Violetcie (Małgorzata Socha). Po tym co Dobrzańska usłysz od ukochanego zostawi go samego i ucieknie!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 70 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Kiedy wreszcie w serialu "BrzydUla" Ula i Marek się pogodzą? Fani tej pary nie mają bowiem wątpliwości, że Dobrzańscy pokonają kryzys w związku, do którego doprowadziła zdrada Uli. Ale walka o małżeństwo potrwa jeszcze długo, bo najpierw skłóceni zakochani będą ratować firmę F&D przed bankructwem. Ich osobiste sprawy odejdą na bok także dlatego, że jeszcze długo w "BrzydUli" Marek nie będzie chciał rozmawiać o zdradzie. Jakby tego było mało, kochanek Ali, lekarz Artur Szczęsny (Karol Pocheć) w 69 odcinku "BrzydUli" zjawi się u Dobrzańskim w najmniej odpowiednim momencie.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

Załamany Marek będzie pewny, że Ula nadal go zdradza. I nie wybaczy jej tego! W 69 odcinku "BrzydUli" namówiony przez Sebastiana (Łukasz Garlicki) wróci do domu, żeby usłyszeć od Uli odpowiedź na dręczące go pytanie. Co będzie potem? Niestety relacje między Dobrzańskimi pogorszą się jeszcze bardziej. O ile to w ogóle możliwe. Właściwie będą ich trzymały przy sobie tylko dzieci i sprawy firmy. Zdradzony Marek dojdzie do wniosku, że chce być jak najdalej od żony, która tak o zraniła i zawiodła.

Mimo ogromnych problemów w 70 odcinku "BrzydUli" 2 Dobrzańscy pojadą razem do hotelu po Violettę, która wpadnie na kolejny szalony pomysł odegrania się na panu Hu (Bui Ngoc Hai Nam), za to, że zastąpił ją Gośką Poznachowską (Aleksandra Kisio). Tylko Ula i Marek będą mogli ją powstrzymać kiedy w 70 odcinku "BrzydUli" spróbuje zniszczyć cenną saszetkę Hu.

BrzydUla 2 sezon. Violetta uwięziona przez pana Hu! Oskarży Marka o kradzież. Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę

Nie przegap:M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Nieoczekiwanie zadzwoni jednak asystentka Hu, Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai), która zaproponuje Violi korzystny układ. Zniecierpliwieni Dobrzańscy w 70 odcinku "BrzydUli" ruszą po Violę do hotelu. Po drodze dojdzie między nimi do bolesnej rozmowy, podczas której Ula usłyszy od Marka słowa, które głęboko ją zranią. Dobrzański wyciągnie jej zdradę z lekarzem ich dzieci i fakt, że Artur ma czelność wciąć odwiedzać ją w ich domu! Ula w 70 odcinku "BrzydUli" wysiądzie z samochodu i zostawi męża samego. Nie zdoła już powstrzymać łez, że wszystko się między nimi wali.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem
BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 70. adwokat Feliks Fic (Michał Sitarski), Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 70. adwokat Feliks Fic (Michał Sitarski), Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 70. adwokat Feliks Fic (Michał Sitarski), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 70. adwokat Feliks Fic (Michał Sitarski), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze