BrzydUla 2, odcinek 65: Marek i Ula wreszcie porozmawiają o zdradzie. Nie pozostawi jej żadnych złudzeń

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 65: Marek i Ula wreszcie porozmawiają o zdradzie. Nie pozostawi jej żadnych złudzeń

BrzydUla 2, odcinek 65: Marek i Ula wreszcie porozmawiają o zdradzie. Nie pozostawi jej żadnych złudzeń

2021-01-11 20:40

W 65 odcinku serialu "BrzydUla" 2 nastąpi przełom u Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Pierwszy raz od dawna skłóceni Dobrzańscy ze sobą porozmawiają. Nie tylko o dzieciach i firmie, ale także o zdradzie Uli, która zniszczyła ich miłość. Dramatyczna sytuacja w F&D skłoni Ulę do szczerego wyznania, które Marek uzna za wyraz skruchy niewiernej żony. Tyle tylko, że w 65 odcinku "BrzydUli" nie wybaczy Uli, że miała romans z lekarzem Arturem (Karol Pocheć). A kiedy Ula zapyta ukochanego czy chce od niej odejść, stanie się coś strasznego.

"Brzydula" 2 sezon, odcinek 65 - poniedziałek, 18.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" rozstaną się? Co prawda Dobrzańscy nadal bardzo się kochają, mają dzieci, łączy ich stojąca na skraju bankructwa firma F&D, ale przedłużający się kryzys małżeński i brak szczerej rozmowy doprowadzą do tego, że ich wspólna przyszłość stanie pod znakiem zapytania. W 65 odcinku "BrzydUli" 2 Ula jeszcze bardziej zda sobie z tego sprawę kiedy Marek odwiezie ją do pracy i nie zechce w ogóle z nią rozmawiać.

Z trudem będzie patrzył na żonę, żeby w 65 odcinku "BrzydUli" dzieci nie zorientowały się, że coś między nimi jest nie tak. - Porozmawiamy? - przerwie w końcu uporczywe milczenie Ula, ale jej mąż nie będzie miał na to najmniejszej ochoty. - Odwiozę cię do firmy - utnie szybko Dobrzański. - A ty? - Pojadę do domu!

Ula w 65 odcinku "BrzydUli" się jednak nie podda. Będzie chciała tu i teraz poruszyć bolesny temat jej zdrady, która zniszczyła wszystko między nimi. - A kiedy porozmawiamy? - zapyta ukochanego z nadzieją, że może jeszcze uda się ocalić ich miłość. - Teraz rozmawiamy! - burknie Marek, - Ale nie o pracy i nie o dzieciach?- Kiedyś... - odpowie tylko Marek. Ula odwróci wzrok, by ukryć przed nim łzy. "Kiedyś musi wystarczyć..." - pomyśli.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

Tego dnia w 65 odcinku "BrzydUli" Ulę czeka ostre starcie z panem Hu (Bui Ngoc Hai Nam), który jako jedyny może uratować F&D przed upadkiem. Tyle tylko, że po oszustwie jakiego dopuścił się Marek z Violettą azjatycki milioner będzie chciał zerwać umowę z Dobrzańskimi. Nie da im ani grosza na ratowanie firmy. Mimo, że Ula będzie żądała odpowiedzi dlaczego Hu Corporation nie chce współpracować z Febo&Dobrzański.

W 65 odcinku "BrzydUli" próbuje też wymusić na panu Hu, by wycofał zarzuty wobec Marka. Do żadnego porozumienia jednak nie dojdzie, a załamana Ula wróci do domu z poczuciem poniesionej porażki. W środku nocy Marek spotka się z Ulą w kuchni i zauważy jak bardzo się martwi. - Nie śpisz?

- Nie, myślę o tej sytuacji z Hu... Jak można tak bardzo nie chcieć rozmawiać? Nie chcieć nawet przeprosin, nic... Po prostu zerwać ze mną umowę i więcej mnie nie widzieć. Mógłby dostać od nas naprawdę dużo... - słowa Uli w 65 odcinku "BrzydUli" nie będą jednak dotyczyły tylko pracy, lecz przede wszystkim Marka i tego, że nie chce jej wybaczyć.

Dobrzański w 65 odcinku "BrzydUli" nie pozostawi Uli żadnych złudzeń, że się pogodzą i znów będą razem szczęśliwi. - Czasem dużo nie wystarczy. Czasem żadne negocjacje nie zmienią faktu, że nie da się porozumieć. Dobranoc...

- Marek, chcesz ode mnie odejść? - zapyta wreszcie Ula, lecz huk rozbitego szkła w 65 odcinku "BrzydUli" powstrzyma Marka przed odpowiedzią na to pytanie. 

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon odc. 65. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 65. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze