BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

2021-01-11 9:44

W 66 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Violetta (Małgorzata Socha) zjawi się u Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) i wreszcie ujawni dlaczego zeznała na policji, że to Dobrzański ukradł pieniądze jej męża pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam). Zeznania Violetty doprowadziły do aresztowania Marka, na którym ciążą poważne zarzuty. Wizyta przyjaciółki w 66 odcinku "BrzydUli" odsłoni nieznane okoliczności tego, co podpisała Violetta na policji tuż po zatrzymaniu. Marek i Ula nie uwierzą własnym uszom kiedy prawda wyjdzie na jaw!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 66 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20 w TVN7

W 66 odcinku "BrzydUli" wystraszeni hałasem Ula i Marek wybiegną przed dom, gdzie będzie czekała na nich niespodzianka. Violetta odwiedzi ich w środku nocy po tym jak ucieknie z domu w Pomiechówku, gdzie uwięził ją pan Hu. Dobrzańscy będzie wściekli na Violę, która mogła zaszkodzić Markowi swoimi zeznaniami.

Bo przyjaciółka w 66 odcinku "BrzydUli" wreszcie przyzna się, że uległa namowom Hu i wrobiła Marka w kradzież. Poza tym mąż słono jej zapłacił za milczenie i za to, by się nie ujawniała! - Hu dał mi coś do podpisania, a potem mieliśmy jechać do hotelu... Takie jakieś zeznania, że jestem niewinna! A potem okazało się, że Pomiechówek city! I zamknęli mnie w tym domu wariatów, w sensie domu rodzinnym, że ja mu niby przeszkadzam w interesach!

Marek aż zblednie na dźwięk słów Violetty. W 66 odcinku "BrzydUli" stanie się jasne, że przez nią może trafić do więzienia i żadna kaucja mu nie pomoże. - Co dokładnie zeznałaś?- Przecież ja jestem potulna, grzeczna jak osiołek... Jeden, dwa dni wytrzymam za te marne kilka tysięcy!

Do Dobrzańskich w 66 odcinku "BrzydUli" dotrze, że chciwa na miliony męża Violetta, która uwielbia życie w luksusie, łatwo dała się przekupić. A potem Hu zastąpił ją Gośką Poznachowską (Aleksandra Kisio), koleżanką Violi, która do złudzenia jest do niej podobna. - Tyle wam płaci?- Odszkodowanie musi płacić! Ale przepraszam bardzo są jakieś granice tej paranoi!- Violka, czy ty wiesz, co podpisałaś? - zapyta wreszcie Marek. - Powiedział, że jak to podpiszę, to wszystko wróci do normy... - wyjaśni skruszona Kubasińska.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

Wreszcie w 66 odcinku "BrzydUli" Marek straci nad sobą panowanie. - Jak to do normy?! To są trzy strony zarzutów! Że jestem złodziejem, że namawiałem ciebie do oszustwa i że prawie go otrułem! Ula, widząc, że krzykiem niczego nie osiągną, bo przecież muszą mieć Violettę po swojej stronie uspokoi przyjaciółkę. - Marek jest zagrożony poważnym wyrokiem...

- Siedziałam w więzieniu, rozumiesz to?! - zapyta oburzona Violetta, która zacznie wyliczać ile ją kosztowało życie bez wszelkich wygód, do których przywykła. - Viola, wiemy, że to straszne... - pocieszy ją Ula. Mimo, że w 66 odcinku "BrzydUli" Ula i Marek będą błagać Violettę, by wróciła do domu w Pomiechówku, ona będzie miała inny plan. Pojedzie do hotelu, w którym mieszkała z panem Hu, by przekonać się, czy Dobrzańscy mówili prawdę. Tam nie uda jej się zapanować nad emocjami, bo znajdzie dowód, że Gośka Poznachowska przejęła jej tożsamość!

BrzydUla 2 odc. 66. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 66. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 66. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 66. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 66. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 66. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Violetta (Małgorzata Socha)
Najnowsze