BrzydUla 2, odcinek 76: Marek rzuci się na Aleksa! Nigdy nie pozwoli, żeby przejął firmę

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 76: Marek rzuci się na Aleksa! Nigdy nie pozwoli, żeby przejął firmę

BrzydUla 2, odcinek 76: Marek rzuci się na Aleksa! Nigdy nie pozwoli, żeby przejął firmę

2021-01-29 22:02

W 76 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) ostatni dowie się, że Aleks (Mariusz Zaniewski) chce go odwołać z funkcji prezesa i przejąć firmę F&D! Na spotkaniu zarządu nie będzie Dobrzańskiego, ale dotrą do niego przerażające wieści o tym, co planuje Febo. Zlikwidowanie Marka, żeby ratować firmę przed upadkiem to cel Aleksa, który w 76 odcinku "BrzydUli" wyłoży Uli (Julia Kamińska) prosto w oczy! Wściekły Marek nie wytrzyma. Rzuci się na wspólnika i uprzedzi, że nie podda się bez walki.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 76 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Decyzja Aleksa w 76 odcinku "BrzydUli" 2 wstrząśnie nie tylko Ulą, ale także Pauliną (Maja Hirsch), Sebastianem (Łukasz Garlicki) i Nadią (Magdalena Koleśnik). Bezwzględny Febo wyłoży karty na stół i postawi warunek - usuną źródło kłopotów z firmy, czyli Marka Dobrzańskiego albo spotkają się w sądzie. Między nim a Nadią padnie kilka gorzkich słów, kiedy Aleks zdemaskuje kłamstwa kochanki i ujawni, że wcale nie jest asystentką Marka i nie nazywa się Nadia Ulecka!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Ponieważ Ulę w 76 odcinku "BrzydUli" dopadną mdłości i nie będzie wiedziała jak powiedzieć mężowi o szantażu Aleksa, to Sebastian przekaże Markowi złe wieści. Między rodzeństwem Febo dojdzie do ostrego spięcia, kiedy Paulina stanie w obronie Marka, żeby go ratować, bo nadal jej przecież zależy na byłym narzeczonym. - Aleks, co ty wyprawiasz?! Co to było?! Zlikwidować Marka?!

- Której części nie rozumiesz? Dobrze, usunąć przeszkodę, żebyśmy mogli spokojnie pracować!- Chciałeś sprzedać tę firmę!- Czy ty rozumiesz, że nie ma czego sprzedawać?! Musimy odratować to, co zostało, bo inaczej zostaniemy z niczym! Miałem bronić naszych interesów, więc bronię!- Aleks mogłeś mnie uprzedzić...- Oj nie mogłem! Nie wiem kto jest dla ciebie ważniejszy... brat czy były narzeczony, który cię nie chce! Najgorsze, że ty sama tego nie wiesz...

Przypadek sprawi, że w 76 odcinku "BrzydUli" Ula i Paulina odbędą szczerą rozmowę o tym co planuje Aleks. Dawna rywalka Uli przerwie milczenie i powie jaki naprawdę jest jej brat. -  Jest tylko Aleks i jego ja! Mam wrażenie, że od dawna mieszkam pod dachem z obcym człowiekiem

BrzydUla 2 sezon. Ula w furii. Zmusi Marka do rozmowy i przyzna się dlaczego go zdradziła

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży! To nie Marek będzie ojcem dziecka? - ZDJĘCIA

Zaraz potem w 76 odcinku "BrzydUli" Ula nagra Markowi dodającą otuchy wiadomość. "Mam nadzieję, że się nie załamałeś. To  faktycznie nie wygląda zbyt ciekawie, ale na pewno jest coś, co możemy zrobić. Razem coś wymyślimy. Przegadamy i wymyślimy". Będzie czekała na niego w domu. Paulina też spróbuje go wesprzeć. Zwłaszcza po ostrej konfrontacji z Aleksem.

Bo wściekły Dobrzański w 76 odcinku "BrzydUli zjawi się w mieszkaniu Febo, żądając wyjaśnień. - Czego ty chcesz?! Chyba mieliśmy się dogadać! Powiedziałeś to mi i Nadii! - Zmieniłem zdanie...- Patologiczny kłamca, powinienem był się domyślić! Nie było mnie na jednym spotkaniu, a ty chcesz przejąć firmę?!- Nie przejąć! Chcę po prostu żebyś zrezygnował...

Nagle Marek w 76 odcinku "BrzydUli" straci nad sobą panowanie.Przypomni wspólnikowi jak go zaatakował i chciał zabić! - Bo co?! Znowu uderzysz mnie w łeb?! Bardzo dobrze pamiętam i użyję tego przeciwko tobie! Dobrzański rzuci się na Aleksa, ale Paulina go powstrzyma. - Uspokój się! Po pierwsze przyszedłeś tu w gości, więc nie rzucaj groźbami! Uspokój się... Usiądź!

Po wpływem słów Pauliny emocje nieco opadną i w 76 odcinku "BrzydUli" Marek zwróci uwagę Aleksowi, że powinni szukać porozumienia, żeby ratować firmę. Żadna wojna im nie służy! - Ratuję firmę przed tobą! Od dwunastu lat jesteś prezesem i gdzie nas doprowadziłeś?! Do ruiny! Nigdy się do tego nie nadawałeś, niczego nie doprowadziłeś do końca. Wiesz, co udowodniłeś przez te lata?! Że jesteś zerem! - Febo nie opanuje się nawet na chwilę.

I uderzy w czuły punkt Marka, bo w 76 odcinku "BrzydUli" wspomni zmarłego Krzysztofa Dobrzańskiego. - Dobrze, że tego nie dożył! - dowali wspólnikowi tam, gdzie zaboli go najmocniej.

BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 76. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze