BrzydUla 2, odcinek 52: Marek w kałuży krwi! Aleks będzie chciał go zabić - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 52: Marek w kałuży krwi! Aleks będzie chciał go zabić - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 52: Marek w kałuży krwi! Aleks będzie chciał go zabić - ZWIASTUN

2020-12-15 15:00

W 52 odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) zginie? Tuż po tym jak z pomocą Sebastiana (Łukasz Garlicki) dotrze do firmy F&D czeka go konfrontacja z rodzeństwem Febo. Aleks (Mariusz Zaniewski) zażąda od Dobrzańskiego pieniędzy za ich udziały. Sytuacja wymknie się spod kontroli kiedy w 52 odcinku "BrzydUli" Marek przyzna się Aleksowi i Paulinie (Maja Hirsch), że doprowadził firmę do bankructwa. Wściekły Febo uderzy Marka, a ten ciężko ranny w głowę padnie na ziemię i zaleje się krwią. Czy Marek umrze? Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 52 - wtorek, 14.12.2020, o godz. 20.00 w TVN

W 52 odcinku "BrzydUli" Marek zniknie bez śladu! Nie zjawi się w firmie, choć Ula (Julia Kamińska) będzie przekonana, że pojechał do pracy. Ponieważ w biurze Aleks i Paulina będą w napięciu oczekiwali na decydującą rozmowę z Dobrzańskim do akcji wkroczy Sebastian. Zjawi się w domu przyjaciela, gdzie zastanie Ulę z kochankiem Arturem (Karol Pocheć). I przekaże jej złe wieści o Marku. - Nie odbiera. Zapadł się pod ziemię. Nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał, a w pracy...- To przeze mnie. To moja wina... - wyzna skruszona Ula, a Sebastian nie wyprowadzi jej z błędu. - No przez ciebie!

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Marek zostanie sam w szpitalu! Ula zostawi męża w ostatnim 55 odcinku - ZWIASTUN

Tymczasem w F&D w 52 odcinku "BrzydUli" Aleks i Paulina zwietrzą podstęp. - Miałeś rację! Chcieli nam zamydlić oczy tym powitaniem! Nie widzisz, że nas się tutaj nie szanuje. A może oni w ogóle nie mają tych pieniędzy? Aleks, oni nam nie zapłacą... -uprzedzi brata Paula. Coraz bardziej rozgniewany Febo w 52 odcinku "BrzydUli" zażąda od księgowego Adama (Łukasz Simlat) swojej części udziałów. Czeka go jednak duże rozczarowanie.

Wreszcie Marek w 52 odcinku "BrzydUli" ujawni się! Wejdzie do samochodu Sebastiana przed własnym domem, tak żeby Ula i Artur go nie wiedzieli. Okaże się, że cały czas koczował w pobliżu, by dowiedzieć się co jego żona robi z kochankiem. Przyjaciel Dobrzańskiego będzie miał tego dosyć. Zawiezie go do firmy, bo w tym momencie będą ważniejsze sprawy od zdrady Uli.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA

Konfrontacja Marka z rodzeństwem Febo w 52 odcinku "BrzydUli" będzie tragiczna w skutkach. Dobrzański przerwie wreszcie milczenie i powie, że nie ma dla nich żadnych pieniędzy za udziały. - Przed chwilą Adam powiedział, że nie macie dla nas pieniędzy! - rzuci wściekły Aleks. - Możesz nam to jakoś wyjaśnić...  - doda Paulina. - Tak nie ma pieniędzy! I nie będzie!

Furia Aleksa w 52 odcinku "BrzydUli" będzie tak wielka, że nie zdoła nad sobą zapanować. - Zamknij się!- Ty chyba nie mówisz poważnie? - zapyta z niedowierzaniem Paulina. Jednak Marek przyzna się, że to już koniec F&D. - Ja was przepraszam, wiem, że powierzyliście mi firmę, a ja ją doprowadziłem do bankructwa... Przepraszam! Nie chciałem was oszukać, byłem przekonany, że uda mi się zdobyć pieniądze, że wyprowadzę firmę na giełdę...

W tym momencie w 52 odcinku "BrzydUli" rozjuszony Aleks uderzy Marka w głowę drewnianym grzybkiem, figurką, którą dostanie w specjalnej przesyłce. A mąż Uli zaleje się krwią i nieprzytomny upadnie na podłogę.

BrzydUla 2 sezon odc. 52. Marek (Filip Bobek), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 52. Marek (Filip Bobek), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 sezon odc. 52. Marek (Filip Bobek), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 52. Marek (Filip Bobek), Aleks Febo (Mariusz Zaniewski)
BrzydUla 2 sezon odc. 52. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 52. Aleks Febo (Mariusz Zaniewski), Paulina (Maja Hirsch)
Najnowsze