Koniec BrzydUli 2. Marek zostanie sam w szpitalu! Ula zostawi męża w ostatnim 55 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Koniec BrzydUli 2. Marek zostanie sam w szpitalu! Ula zostawi męża w ostatnim 55 odcinku - ZDJĘCIA

Koniec BrzydUli 2. Marek zostanie sam w szpitalu! Ula zostawi męża w ostatnim 55 odcinku - ZWIASTUN

2020-12-14 12:48

"BrzydUla" 2 skończy się w tym roku w dramatycznym momencie. Dokładnie 55 odcinek "BrzydUli" będzie ostatnim przed przerwą świąteczno-noworoczną. Hitowy serial TVN7 zniknie z anteny na dwa tygodnie. I to w chwili kiedy Marek (Filip Bobek) po wypadku trafi do szpitala, a Ula (Julia Kamińska) jako ostatnia się o tym dowie. W finałowym 55 odcinku "BrzydUli" Marek odzyska przytomność, lecz żony przy nim nie będzie. Zostanie sam, bo Ula zostawi go z ważnego powodu! Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 55 - piątek, 18.12.2020, o godz. 20.00 w TVN7

Koniec "BrzydUli" w tym roku nastąpi wcześniej niż można by się spodziewać. Już w piątek, 18 grudnia, widzowie TVN7 zobaczą ostatni 55 odcinek "BrzydUli" przed przerwą. Potem niestety dwa tygodnie przerwy, w kolejne odcinki 2 sezonu zostaną wyemitowane w telewizji dopiero od poniedziałku, 4.01.2021! Fani Uli i Marka pozostaną w wielkiej niepewności co dalej z małżeństwem Dobrzańskich. TYLKO TUTAJ BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA dowiecie się jaki będzie ciąg dalszy, co wydarzy się po wypadku Marka, który cudem ujdzie z życiem po starciu z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski).

To już pewne, że w 55 odcinku "BrzydUli" Marek odzyska przytomność w szpitalu. Obrażenia głowy jakich dozna podczas wypadku nie będą na szczęście zbyt poważne. I choć mogłoby się wydawać, że Ula w tak strasznej chwili będzie przy mężu, którego zdradziła, to niestety w tym czasie zabraknie jej obok Marka.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1551: Szymek przekaże Izie i Marcinowi straszne wieści. Tylko 6-latek zobaczy jak ojciec katuje Amelkę

Dobrzański zostanie sam w 55 odcinku "BrzydUli". Ule nie odwiedzi go i nawet z nim nie porozmawia. Powód? Będzie musiała pilnie jechać do firmy F&D na spotkanie z Febo, żeby ratować rodzinny interes przed bankructwem. Chciwy wspólnik Marka będzie chciał go ostatecznie zniszczyć. Aleks zażąda dostępu do gabinetu Dobrzańskiego i wglądu do wszystkich dokumentów.

Tymczasem w 55 odcinku "BrzydUli" księgowy Adam Turek (Łukasz Simlat) będzie się szykował do traumatycznej konfrontacji. Powiadomi Ulę i Sebastiana (Łukasz Garlicki) o tym, co dzieje się w firmie. O tragicznej sytuacji dowie  się również Marek, który zerwie się ze szpitalnego łóżka na równe nogi. Przed spotkaniem z Febo Sebastian wtajemniczy Ulę w problemy F&D. Wreszcie Dobrzańska stanie oko w oko z Aleksem. Tak jak kiedyś kiedy ratowała Marka przed upadkiem.

BrzydUla 2 sezon odc. 57. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 57. Marek (Filip Bobek), Paulina (Maja Hirsch)
BrzydUla 2 sezon odc. 54. Sebastian (Łukasz Garlicki), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 54. Sebastian (Łukasz Garlicki), Ula (Julia Kamińska)
Najnowsze