M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

M jak miłość, odcinek 1563: Rafał zastąpi Soni ukochanego Janka. Ukryje przed nią, że nigdy nie będzie chodził!

2021-02-03 13:50

W 1563 odcinku "M jak miłość" dramat przeżyją Janek (Tomas Kollarik) i Sonia (Barbara Wypych), a razem z nimi ich najlepszy przyjaciel. Rafał (Jakub Kucner) w obliczu tragedii na ślubie będzie musiał zmierzyć się z obietnicą daną Morawskiemu w czasie, kiedy ścigała go mafia. Czy Rafał stanie u boku Soni na dobre i na złe w 1563 odcinku "M jak miłość" i zastąpi jej ukochanego Janka? Może się to okazać koszmarnym ciężarem dla policjanta, który od dawna skrycie kocha Sonię. Ale dla Janka dałby się zabić.

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" Rafał weźmie na siebie ciężar dramatycznych wydarzeń w dniu ślubu Janka i Soni. To on odstawi pannę młoda pod kościół, to on rzuci się w pościg za zamachowcem. O poranku przyjaciele odbędą też ostatnią spokojną rozmowę, kiedy będzie im się wydawało, że wszystko będzie normalnie, długo i szczęśliwie... Ale już w 1563 odcinku serialu wszyscy będą musieli zmierzyć się z koszmarnym dramatem, a Rafał spróbuje spełnić wszystkie dane przyjacielowi obietnice.   

Sonia będzie miała pretensje do Rafała w 1563 odcinku "M jak miłość", że słucha poleceń Janka. Nie daruje mu, że a wszelką cenę będzie starał się zaciągnąć ją do domu, aby choć chwilę odpoczęła od stresu i czuwania przy łóżku szpitalnym ukochanego. 

- Soniu, proszę, chodź! Proszę cię, chodź! Prześpisz się parę godzin, zjesz coś, a wieczorem jak będziesz chciała osobiście cię tu ostawię!

- Janek cię prosił, żebyś mnie stąd zabrał?! Tylko nie kręć! - Sonia zmusi przyjaciela do szczerości. 

- A ty miej na nią oko! Ma coś zjeść i porządnie się wyspać! - Janek faktycznie poprosi Rafała o opiekę, kiedy w końcu będzie zabierał jego narzeczoną do domu. Ale to będzie tylko niewinny wstęp do tego, co Morawski zrobi później w 1563 odcinku "M jak miłość"...

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

Śmierć Janka w M jak miłość? Zginie przed ślubem postrzelony przez bandytę?!

Rafał będzie z wielkim trudem patrzył w 1563 odcinku "M jak miłość" na ból Soni i walczył z nią, aby choć odrobinę zadbała o siebie. Ale i sam będzie niezwykle cierpiał z powodu dramatu przyjaciela... 

- Spokojnie, oddychaj, spokojnie - Rafał będzie trzymał za ręce szlochającą nad zakrwawioną suknią ślubną Sonię. - Zaraz dam ci coś na uspokojenie, dobrze?

Kiedy zmęczona szlochem Sonia w końcu zaśnie, kochający Rafał otuli ją kocem i zostanie sam ze swoimi myślami. Przyjaciel cały czas w 1563 odcinku "M jak miłość" będzie stał na posterunku przy boku komendanta i jego ukochanej...  

W końcu Rafał jeszcze raz pojedzie do szpitala i w tym momencie 1563 odcinka "M jak miłość" odbędzie ważną rozmowę z Jankiem. Komendant znów poprosi go o coś niezwykle trudnego!

- Przysięgnij, że to co ci powiem, zostanie między nami - zacznie Janek. 

- W porządku, przysięgam...

- To koniec. Czeka mnie wózek. Nie zgodzę się na to, żeby być dla kogoś ciężarem i kulą u nogi przez całe życie! - zrozpaczony Janek zacznie podnosić głos! 

Rafał będzie próbował przerwać tyradę komendanta, ale Janek w ogóle nie będzie go słuchał w 1563 odcinku "M jak miłość"!

- Postanowiłem i to jest nieodwracalne. Zrywam z Sonią!

- Nie mówisz tego poważnie! 

- W życiu nie byłem bardziej poważny! Sonia jest młoda, całe życie przed nią! Znajdzie sobie kogoś z kim będzie miała to, o czym marzyła!

- Janek, do cholery! Janek, ona cię naprawdę kocha! Słyszysz mnie?! Ona cię kocha! - zrozpaczony Rafał podejmie próbę walki o szczęście Soni. 

- Mam do ciebie prośbę, zaopiekuj się Sonią. Ona będzie teraz potrzebować u swego boku prawdziwego przyjaciela, wsparcia! A teraz idź już, jestem naprawdę zmęczony...

Czy Rafał spełni prośbę Janka w 1563 odcinku "M jak miłość"? Kocha Sonię, więc przeżyje podwójny dramat: za nic na świecie nie będzie chciał jej cierpienia, ale wiązać go też będzie dane komendantowi słowo...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1563: Sparaliżowany Janek podejmie dramatyczną decyzję. Zerwie z Sonią i odda ją Rafałowi

Najnowsze